Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 25 lutego 2024 r.

1. Przeżywamy 2 Niedzielę Wielkiego Postu. Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 (w Skrudzinie); 9:00; 10:30 i 12:00: Gorzkie Żale i Msza Św. ; o 14.00: Gorzkie Żale i Msza Św. – w kaplicy i o 16:00 po Gorzkich Żalach Msza Święta..
2. Dzisiaj zapraszam na Kalwaryjska Drogę Krzyżową po Mszach Św. o 7.00 w Gołkowicach i 8.00 w Skrudzinie. Zapraszam do udziału w Gorzkich Żalach.
3. Dzisiaj o godz. 15.00 i przez cały Wielki Post Koronka do Miłosierdzia i Droga Krzyżowa. Codziennie Droga Krzyżowa po Mszy Św. o 7.00. w piątek o 16.15 dla dzieci.
4. Bóg zapłać za ofiary na kościół.
5. Dziękujemy za ofiary składane dzisiaj do puszek na kwiaty do Grobu Pańskiego. Bóg zapłać
6. W poniedziałek adoracja przez cały dzień. Modlitwy do Św. Charbela.
7. We wtorek o 17.40 koronka i nowenna do Św. Antoniego.
8. W środę godzinki o 17.30 i nowenna do Matki Bożej.
9. W czwartek Spowiedź Święta od godziny 15.00 do 17.00 z przerwą o godz. 16.00.
10. W Czwartek przed I Piątkiem: Godzina Święta od 17.00. Modlitwy do Św. Rity.
11. W piątek przeżywamy pierwszy piątek miesiąca. Kapłani do chorych pojadą od godziny 8.00. W piątek duchowo i materialnie wspieramy misje święte.
12. W sobotę pierwsza sobota miesiąca, od godziny 17.00 adoracja.
13. Msze Święte w Skrudzinie w środę i piątek o godz. 17.00.
14. W sklepach są wystawione kosze Caritas – składajmy tam różne rzeczy na pomoc.
15. W Biedronkach: w Naszacowicach i w Mostkach będą zbierane rzeczy na pomoc potrzebującym 8 i 9 marca oraz 23 marca.
16. Wszystkim solenizantkom i solenizantom składamy najlepsze życzenia.
17. W związku z planowanym pracami w nowym kościele zwracam się o przeprowadzenie zbiórki ofiar >>Zobacz szczegóły<<
18. W imieniu parafii dziękuję wszystkim za ofiary na kościół :
• Anita i Grzegorz Garwol z Gołkowic Dolnych
• Ksiądz Grzegorz Kozieński z Anglii na ławkę do nowego kościoła
• Ksiądz Kazimierz Górz – nasz rodak
• Klasa VIII ze Skrudziny/ przyjęła Sakrament Bierzmowania
• Dorota i Stanisław Michalik z synami
• Ochotnicza Straż Pożarna z Gołkowic Górnych – na witraż
• Pewna Rodzina z Gołkowic G i D. , Skrudziny i Gabonia Praczki, Naszacowic
• wszystkim ofiarodawcom anonimowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto. Bóg zapłać .
19. W imieniu parafii z całego serca dziękuję Państwu: Bożenie i Tadeuszowi i ich synowi Konradowi Kudłacza za wszelkie dobro i pomoc.
20. Uprzejmie prosimy o fundowanie ławek do nowego kościoła.
21. W nowym kościele zostały zamontowane wszystkie witraże prośmy o fundatorów, aby je spłacić do końca.
22. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety, Zabierzmy gazetę „ Dobre Nowiny”.
23. Można nabyć zabrać zioła i zdrowotne sole.
24. Można nabyć baranki i paschaliki na stół wielkanocny.
25. Rozpoczyna się kiermasz świąteczny, przy wyjściu z kościoła są do nabycia piękne rzeczy na święta, zbliżające się uroczystości. Dochód z kiermaszu przeznaczony na kaplice Św. Rity. Dziękuję za Wasze zrozumienie i wszelką pomoc.
26. Informacje: Pierwsza Komunia Święta będzie w naszej parafii 12 maja 2024 roku o godzinie 11.00. Rocznica pierwszej Komunii Świętej będzie 5 maja w Niedzielę o godzinie 12.00.