Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice — 21 kwietnia 2024 roku

1. Przeżywamy 4 Niedzielę Wielkanocną – Niedzielę Dobrego Pasterza. Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Msze Św. o godz. 7,00; o godz. 8:00 (w Skrudzinie); 9:00, 10:30; 12.00: po południu o godz. 14.45 / wcześniej/ Nieszpory i Msza Święta.
2. Dziękujemy za ofiary składane na kościół i utrzymanie Parafii. Bóg zapłać.
3. Dziękujemy za ofiary składanie do puszek na Seminarium Duchowne. Bóg zapłać.
4. W poniedziałek adoracja przez cały dzień
5. We wtorek uroczystość Świętego Wojciecha głównego patrona Polski. Święto Akcji Katolickiej.
6. We wtorek po Mszy Św. wieczornej na plebani spotkanie Akcji Katolickiej.
7. We wtorek i czwartek po Mszy Świetej wieczornej spotkanie dzieci klas trzecich przed pierwszą Spowiedzią i Komunią Św. wraz z jednym z rodziców
8.W środę godzinki i nowenna do MBNP o godz. 17.30 .
9. Próba dzieci z klas czwartych przeżywających rocznicę Pierwszej Komunii świętej w środę o godzinie 18.45.
10.W czwartek Święto Świętego Marka Ewangelisty.
11.W czwartek Msza Święta o uwolnienie i uzdrowienie pod przewodnictwem Ojca Pacyfika, o 17.30 Różaniec, proszę, aby prowadziło Koło Radia Maryja i Msza Św.
12. W sobotę Msza Święta wieczorna z niedzieli.
13.Wszystkim solenizantkom i solenizantom składamy najlepsze życzenia .
14.W imieniu całej parafii dziękuję za ofiary na kościół:
a. Nowożeńcy
b. Genowefa I Edward Luty z Gołkowic Dolnych
c. Pewne Rodziny z Kadczy, Naszacowic, Olszanki, Gabonia Praczki.
d. Osobom I Rodzinom anonimowym I tym, którzy wpłacaja ofiary na konto parafialne. Bóg zapłać.
15.W nowym kościele są wykonywane: aranżacja kaplicy Świętej Rity: ołtarz, ambonka, tabernakulum, mozaika, róże. Ławki oraz krzesła tzw. sedila do kościoła i kaplicy, meble . Proszę o pomoc i wsparcie.
16.Festyn w naszej Parafii będzie w niedzielę 9 czerwca, na placu przy kościele. Uprzejmie proszę o pomoc w organizacji festynu.
17. Uprzejmie proszę o składanie różnych rzeczy na loterie i cegiełki Świętego Antoniego.
18.Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety i inne wydawnictwa.
19.Spotkanie ministrantów w Gołkowicach w sobotę o 9.00; Lektorów o 10.00 w Skrudzinie LSO o 11.300.