You are currently viewing Życzenia Wielkanocne 2024

Życzenia Wielkanocne 2024

Drodzy Parafianie i Goście przybywający do naszej Parafii „Rzekła Marta do Niego:
«Wiem, że zmartwychwstanie w czasie zmartwychwstania w dniu ostatecznym». Rzekł do niej Jezus: «Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie. Każdy, kto żyje i wierzy we Mnie, nie umrze na wieki”.

Drodzy Parafianie i Goście przybywający do naszej Świątyni,  każdego dnia zastanawiamy się w jaki sposób zrealizować swoje plany, marzenia, zamierzenia,  w jaki sposób pogodzić pracę- dom- troskę o drugiego człowieka, nie pogubić się i nie zatracić w pędzie naszego życia. Jezus Chrystus odpowiada nam na te i  wiele innych pytań swoim ZMARTWYCHWSTANIEM.

Święta Wielkanocne to czas w którym możemy na chwilę się zatrzymać,  możemy pomyśleć i pobyć ze sobą w gronie rodziny.  Noc Wielkanocy jest nocą nadzwyczajną kiedy moc zmartwychwstałego  Chrystusa pokonuje ostatecznie siły ciemności i śmierci zapala w nas płomień nadziei i radości.

Drodzy Parafianie i Goście przybywający do naszej Świątyni,  życzę Wam byście przy świątecznych stołach składając sobie życzenia nie zabrakło  życzliwości, dobroci serca i nadziei którą Jezus Zmartwychwstały wlewa do Waszych rodzinnych domów.

Niech Wielkanoc przyniesie radość,  ukojenie i pokój  do Waszych serc! WESOŁEGO ALLELUJA !!!!

życzy ks. Proboszcz