Zbiórka ofiar na dalsze prace przy nowym kościele

Zbiórka  ofiar na dalsze wykonywanie prac w nowym kościele: spłacenie witraży, prace wokół kościoła, ławki, wyposażenie zakrystii  i wiele innych prac.

Zbieranie ofiar odbędzie się w niedziele:10  i 17 marca 2024  r.

Przedstawiciele  rad i inne osoby, które zbierały fundusze i  wspierające to wielkie dzieło przyjdą do naszych domów i mieszkań. Możemy się z nimi umówić na odpowiedni dla nas czas. Ofiary można wpłacić osobiście w banku;  wcześniej zabierając odpowiedni formularz/ który znajduje się przy wyjściu z kościoła, w zakrystii/. Prosimy Panów sołtysów by pomogli zorganizować zbiórkę.

Ofiary składane na budowę kościoła można, trzeba i  należy odliczyć od podatku.

Zostało wykonanych bardzo wiele prac dzięki Waszej pomocy i ofiarności. Uprzejmie i gorąco proszę, aby wszyscy złożyli ofiary, niektóre prace dobiegają końca. Proszę o dar serca.

Tworząc wspólnotę, działając w jedności dokonujemy wielkich i pięknych dzieł dla dobra naszych rodzin.

Bóg zapłać za zrozumienie i wszelką pomoc.

B Ó G  Z A P Ł A Ć