You are currently viewing Życzenia Wielkanocne

Życzenia Wielkanocne

Kochani parafianie i goście przybywający do naszej parafii

„ Chrystus Zmartwychwstał !!! z głębi świątyni, bije jak słońce ożywcza wiara . I blask się wielki na świecie czyni, i w proch upada zwątpienia mara..”

Wielkanoc jest najstarszym i najważniejszym świętem chrześcijańskim, upamiętniającym śmierć krzyżową i Zmartwychwstanie Jezusa. Niech ten świąteczny czas  będzie pełen nadziei i miłości.

Wielkanoc to czas kiedy każdy z nas na nowo otwiera serca by Zmartwychwstanie się dokonało. Życzę Wam kochani abyście każdego dnia na nowo odkrywali piękno wiary, abyście wzajemnie się szanowali i rozpalali płomień dobroci i miłości. Życzę by cud Zmartwychwstania Pańskiego  tworzył cuda w Waszych umysłach, byście każdej chwili Waszego życia odkrywali piękno i cuda Boskiej natury. Święto Wielkiej Nocy to czas otuchy i nadziei, czas odradzania się wiary w siłę Chrystusa i w siłę człowieka. Życzę, aby święta wielkanocne przyniosły radość, pokój oraz wzajemną życzliwość. Życzę Wam Kochani błogosławionych Świąt Wielkanocnych, świętego czasu Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa, niech wspólne śniadanie wielkanocne połączy waszą wspólnotę rodzinną, niech obfituje w radość dobroć i miłość. Niech wzajemna troska i braterstwo zjednuje Wasze serca rozlewając płomień Zmartwychwstania Jezusa w Waszych rodzinach i domach.

„Chrystus zmartwychwstał jest, nam na przykład dan jest,  iż mamy zmartwychpowstać, z Panem Bogiem królować. Alleluja!

Leżał trzy dni w grobie, dał bok przebić sobie,  bok, ręce, nogi obie, na zbawienie tobie!!

Alleluja!!!”