Zbiórka ofiar na dalsze prace przy nowym kościele

Zbiórka  ofiar na dalsze wykonywanie prac w nowym kościele i wokół nowego kościoła, jest jeszcze  wiele  prac do wykonania.

Zbieranie ofiar odbędzie się w niedziele: 17  i 24 września  2023  r.

Przedstawiciele  rad i inne osoby, które zbierały fundusze i  wspierające to wielkie dzieło przyjdą do naszych domów i mieszkań. Możemy się z nimi umówić na odpowiedni dla nas czas. Ofiary można wpłacić osobiście w banku;  wcześniej zabierając odpowiedni formularz/ który znajduje się przy wyjściu z kościoła, w zakrystii/. Prosimy Panów sołtysów by pomogli zorganizować zbiórkę.

Ofiary składane na budowę kościoła można, trzeba i  należy odliczyć od  podatku, ale trzeba mieć potwierdzenie wpłaty do banku na swoje nazwisko, czy firmę.

Zostało wykonanych bardzo wiele prac dzięki Waszej pomocy i ofiarności.

Uprzejmie i gorąco proszę, aby wszyscy złożyli  ofiary. Zwracamy się do ludzi młodych, którzy pierwsi będą korzystać z nowego kościoła, aby wsparli to piękne  dzieło.

Tworząc wspólnotę, działając w jedności dokonamy  wielkich i pięknych dzieł. Bóg zapłać za zrozumienie i wszelką pomoc.

B Ó G  Z A P Ł A Ć