You are currently viewing Rekolekcje Wielkopostne – Relacja

Rekolekcje Wielkopostne – Relacja

W obecnym tygodniu przeżywaliśmy w naszej wspólnocie parafialnej Rekolekcje Wielkopostne, które wygłosił Ksiądz Profesor Józef Młyński.

Jak co roku był to czas zatrzymania się w życiowym pędzie i doskonała okazja do spotkania z Bogiem.
Przez cztery dni uczestniczyliśmy we Mszach Świętych i naukach rekolekcyjnych, aby jeszcze bardziej wzmocnić naszą więź z Chrystusem. Dzieci i młodzież, każdego poranka tak licznie zgromadzeni w kościele, doskonale odnaleźli się w skierowanych do nich słowach, zaangażowali w śpiew oraz wykazali dużą aktywnością.

Wtorkowy wieczór zgromadził całe rodziny na Eucharystii i Adoracji z błogosławieństwem Lourdzkim. Dzięki wspaniałej atmosferze dni rekolekcyjne minęły bardzo szybko, jednakże usłyszane słowa na długo pozostaną w naszej pamięci, z pewnością ten święty czas pomoże nam wszystkim lepiej przygotować się do nadchodzących Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.