Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 9 październik 2022 r.

1. Przeżywamy XXVIII Niedzielę Zwykłą. Msze Św. jak w każdą niedzielę. Różaniec o godz. 15.00 i Msza Św.
2. Dziękujemy za ofiary składane dzisiaj na budowę kościoła i utrzymanie parafii.
3. Dzisiaj odbywa się liczenie wiernych .
4. Dzisiaj przeżywamy niedzielę Miłosierdzia. Dzisiaj jest poświęcenie błogosławieństwo chleba Świętego Antoniego. Podziękujmy Św. Antoniemu za wszystkie łaski, prośmy o wiele nowych łask. Zabierzmy ten chleb Św. Antoniego do naszych domów przy tej okazji złóżmy ofiary do puszek na pomoc potrzebującym. Bóg zapłać za te ofiary.
5. Dziękujemy Caritas i SZKC oraz Piekarni SHP w Starym Sączu za wszelkie dobro.
6. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych.
7. W poniedziałek adoracja Pana Jezusa od 7.00 do 17.45. Różaniec wcześniej o godzinie 17.45. i zakończenie adoracji.
8. We wtorek o 17.40 koronka i nowenna do Św. Antoniego.
9. We wtorek spotkanie dzieci klas III, przygotowuj achach się do I Komunii i jednego z rodziców o godzinie 17.00 w kościele.
10. W środę o godz. 17:30 – Godzinki i nowenna do Matki Bożej NP.
11. W czwartek Święto Szkoły Podstawowej im. JPII w Gołkowicach. Msza Święta w intencji Szkoły Podstawowej im JPII – o godzinie 9.00.
12. W czwartek Nabożeństwo Fatimskie. O 17.25/wcześniej/ Różaniec – prosimy, aby różaniec prowadziła Koło Radia Maryja; o 18.00 Msza Św. z kazaniem i procesja z lampionami.
13. Od czwartku 10 minut przed Mszą Św. wieczorną Akcja Katolicka będzie prowadzić nowennę do Świętego Jana Pawła II – w niedzielę o godzinie 11.50.
14. W piątek Dzień Edukacji Narodowej – Dzień Nauczyciela ( modlimy się za nauczycieli, wychowawców, katechetów… Zapraszamy na Msze Św. i różaniec).
15. W sobotę wspomnienie Świętej Jadwigi Śląskiej i Św. Teresy.
16. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Dzień Papieski. Dziękujemy za ofiary składane do puszek, na pomoc zdolnym dzieciom i młodzieży, Dzieło Nowego Tysiąclecia. Bóg zapłać.
17. Różaniec i Msza Święta w Skrudzinie, w kaplicy w poniedziałek, wtorek i środę o godzinie 7.00; w czwartek, piątek i o godzinie 16.30 a w sobotę o godzinie 17.00/ ze względu na ślub/.
18. Zbliża się uroczystość wszystkich świętych, są wyłożone kartki na wypominki. Wypominki są roczne – wpisujemy na nie najbliższe osoby i listopadowe – wpisujemy wszystkie inne osoby. Chciejmy pamiętać o naszych zmarłych, ofiarować im dobre uczynki, modlitwę, pomoc i serce.
19. Bóg zapłać za ofiary na kościół:
• Maria Koza z Gołkowic Górnych
• Pewna Rodzina z Gabonia Praczki; Rozalia Plata ze Skrudziny.
• Wszystkim ofiarodawcom anonimowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto Bóg zapłać.
21. Zbliżają się uroczystości wszystkich świętych bardzo proszę o uporządkowanie
cmentarza, grobów naszych bliskich.
23. Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali uroczystości odpustowe w Skrudzinie.
24. Przy wyjściu z kościoła i kaplicy dzisiaj i przez cały tydzień wrzucajmy nazwisko i imię
Kandytów do Rady Parafialnej, wybory będą w niedzielę 23 października.
25. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela. Znicze, wkłady,
Różańce. Można nabyć kwiaty na groby naszych bliskich, zatopione w specjalnym,
gipsie, by nie wywracał ich wiatr. Zabierzmy zioła.
26.W tym tygodniu spotkania:
• Spotkanie młodzieży klas ósmych w czwartek: zapraszamy na Msze Św. i krótkie spotkanie po Mszy Św.
• zbiórka ministrantów w piątek o godz. 17.00
• Spotkanie młodzieży w piątek o godz. 19.00
• Rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszy różaniec w niedzielę 23 października.