Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 9 lipca 2023 r.

1. Przeżywamy XIV Niedzielę Zwykłą. Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 (w Skrudzinie); 9:00, 10.30. i 12.00 . Na Prehybie Msza Św. o godz. 13.30. Po południu o 14.50/wcześniej/ Nieszpory i Msza Święta.
2. Witamy w naszej parafii i naszych rodzinach wszystkich, którzy przybyli na czas odpoczynku i wakacji.
3. Serdecznie dziękujemy za ofiary składane dzisiaj na budowę nowej świątyni.
4. W poniedziałek adoracja przez cały dzień .
5. We wtorek modlitwy do Św. Antoniego. Święto Świętego Benedykta, patrona Europy
6. W środę modlitwy do Matki Bożej. Wspomnienie Św. Brunona z Kwerfurtu.
7. W czwartek modlitwy do Św. Rity. Wspomnienie Świętych: Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników, patronów diecezji.
8. W czwartek zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 17.30 Różaniec. Prosimy, aby Różaniec prowadziło Koło Radia Maryja. O godz. 18.00 Msza Święta i procesja z lampionami wokół kościoła.
9. W przyszłą niedzielę wspomnienie NMP z Góry Karmel. W niedzielę odpust ku czci MB Szkaplerznej u Sióstr Karmelitanek w Gołkowicach.
Siostry Karmelitanki Dzieciątka Jezus zapraszają na odpust w niedzielę o godzinie 12.00, Msza Święta będzie u Sióstr o godz. 12.00 pod przewodnictwem Ks. Bpa Stanisława.
10. W związku z odpustem Nie będzie Mszy Św. o godzinie 12.00 w kościele.
11. W przyszłą niedzielę przy kościele i kaplicy w Skrudzinie po Mszach świętych do puszek będą zbierane ofiary na leczenie Wiktorii Wróbel, Jej Mamusia pochodzi z naszej Parafii.
12. Rodzina i znajomi organizatorzy zbierania ofiar dla Wiktorii Wróbel, zapraszają na kiermasz ciast przed kościołem i kaplicą.
13. W związku z odpustem u Sióstr nie będzie Mszy Świętej na Prehybie.
14. W tym tygodniu swoje imienin przeżywa Siostra Dyrektorka Przedszkola, Siostra Juanita.
15. Wszystkim solenizantkom i solenizantom składamy najlepsze życzenia.
16. Zapisy na Pieszą pielgrzymkę z Tarnowa do Częstochowy w zakrystii.
17. Zapraszamy na pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej /Pan Jan Gomółka/.
18. Bóg zapłać za ofiary na kościół:
– nowożeńcom
– Dorota i Andrzej Łatka z Gołkowic
– osobom i rodzinom anonimowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto. Bóg zapłać.
19. Uprzejmie i gorąco prosimy o pomoc w znalezieniu fundatorów jeszcze dwóch witraży do nowego kościoła.
20. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela i inne
21. Można nabyć egzorcyzmowane: wodę, sól i olej, specjalnie sprowadzony można go spożywać.
22. Wszystkim rolnikom w pracach oraz przeżywającym wakacje i urlopy przekazujemy Boże błogosławieństwo.

X Proboszcz