Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 6 sierpnia 2023 r.

1. Przeżywamy XVIII Niedzielę – Święto Przemienienia Pańskiego. Msze Św. o godz. 7.00; o 8:00 (w Skrudzinie); 9:00 10.30 i o 12:00; o godz. 13.30 na Prehybie. Po południu o godz. 14.50 (wcześniej) Nieszpory i Msza Święta. Niedziela adoracyjna. Zmiana tajemnic w Różach.
2. Bóg zapłać za ofiary składane dzisiaj na kościół i parafię.
3. Bóg zapłać za ofiary składane dzisiaj do puszek na kopię obrazu Świętego Antoniego, który będzie nawiedzał nasze domy i mieszkania w ramach przygotowań do konsekracji kościoła.
4. Witamy w naszej parafii i naszych rodzinach wszystkich, którzy przybyli na czas odpoczynku i wakacji.
5. W poniedziałek. Adoracja przez cały dzień.
6. We wtorek modlitwy do Św. Antoniego. Wspomnienie Św. Dominika.
7. W środę Godzinki i Nowenna do MBNP. Święto Świętej Teresy Benedykty od Krzyża. Patronki Europy
8. W czwartek modlitwy do Świętej Rity. Wspomnienie Świętego Wawrzyńca
9. W piątek Wspomnienie Świętej Klary.
10. W przyszłą niedzielę Nabożeństwo Fatimskie o godz. 15.00 Msza Św. i procesja z lampionami. O godz. 14.30 Różaniec, prosimy by różaniec prowadziło Koło Radia Maryja.
11. W przyszłą niedzielę, tradycyjnie, składka na budowę nowego kościoła. Wspierajmy to piękne dzieło.
12. Bóg zapłać za ofiary na kościół:
– Pewna osoba ze Skrudziny oraz Gabonia Praczki
– Pewna osoba i rodzina z Gołkowic Górnych oraz Dolnych.
– osobom i rodzinom, które wpłaciły ofiary na konto oraz tym, które prosiły o anonimowość. Bóg zapłać.
13. Informujemy, że na Działach Skrudzińskich comiesięczne ofiary na budowę nowego kościoła będzie zbierał Pan Stanisław Klamer. Dziękujemy Panu Stanisławowi za podjęcie się tej funkcji.
14. W imieniu Parafii serdecznie dziękujemy: Panu Jarosławowi Banach i Jego firmie Kar Kop za wykonane prace i użyczenie sprzętu oraz Panu Zbigniewowi Arendarczyk za wszelką pomoc, dobro i życzliwość.
15. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela i inne. Rożne dewocjonalia, wkłady do zniczy. Świece różnego rodzaju.
16. Przy wyjściu z kościoła można nabyć obrazki Boga Ojca. Niech Bóg ochrania każdą rodzinę, osobę mieszkanie i domy.
17. Informacja o przeniesionym pikniku rodzinnym na przyszłą niedzielę 13 sierpnia od 14.00.
18. Wszystkim rolnikom w pracach oraz przeżywającym wakacje i urlopy przekazujemy Boże błogosławieństwo.