Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice 5 marzec 2023 roku

1. Przeżywamy II Niedzielę Wielkiego Postu. Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 (w
Skrudzinie); 9:00, 10:30 i 12:00 ; o 16:00.
2. Zapraszam na Drogi Krzyżowe i Gorzkie Żale.
3. Dziękujemy za ofiary składane na istnienie i utrzymanie parafii.
4. Dziękujemy za ofiary składane dzisiaj do puszek na kwiaty do Grobu Pańskiego. Bóg zapłać
5. W poniedziałek adoracja przez dzień, do pogrzebu.
6. Bóg odwołał do wieczności Apolonię Klimek ze Skrudziny; pogrzeb w poniedziałek o godz. 15.00; wyprowadzenie z kaplicy o 14.20, różaniec w kościele. Różaniec w sobotę po Mszy Św. wieczornej a w niedzielę o godzinie 17.30 w kościele.
7. We wtorek o 17.40 koronka i nowenna do Św. Antoniego.
8. Bóg odwołał do wieczności Józefa Platę z Gołkowic Dolnych ; pogrzeb we wtorek o godz. 14.00; wyprowadzenie z kaplicy o 13.20, różaniec w kościele. Różaniec w sobotę i poniedziałek po Mszy Św. wieczornej a w niedzielę o godzinie 17.30 w kościele
9. W środę o 17.30: Godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
10. W czwartek modlitwy do Świętej Rity.
11. W czwartek spotkanie dzieci klas 3 – ich wraz jednym z rodziców o godzinie 17.00.
12. W piątek zapraszamy młodzież klas 8 – ych na spotkanie na godzinie 18.00 – Droga Krzyżowa, Msza Święta i spotkanie po Mszy Św. w kościele.
13. Bierzmowanie zostało przesunięte przez Księdza Biskupa i odbędzie się 23 marca / czwartek / o godzinie 18.00 w Gaboniu.
14. Msze Święte w kaplicy w Skrudzinie: w środę o godz. 7.15; w piątek o 17.00; w piątek adoracja od 16.30.
15. W przyszłą niedzielę i w niedzielę 19 marca odbędą się zbiórki ofiar na dalsze prace przy budowie kościoła ->  Zbiorka
16. Zbieranie ofiar w Gołkowicach Dolnych i Górnych – Podlas odbędzie się w najbliższą środę/ odcinek gdzie zbierają ofiary Panowie: Andrzej Zych i Andrzej Stawiarski/ po południu od godziny 15.00.
17. W imieniu parafii dziękuję wszystkim za ofiary na kościół:
– Cecylia Florek z Gołkowic Dolnych na część na tabernaculm do kaplicy.
– Rozalia Plata ze Skrudziny
– Pewna rodzina z Gołkowic Dolnych, Gołkowic Górnych i Skrudziny i
Naszacowic .
– wszystkim ofiarodawcom anonimowym. Bóg zapłać.
– uprzejmie prosimy o fundowanie witraży i kinkietów do nowego kościoła.
18. Za zmarłego + Śp. Stanisława Kozieńskiego zostanie odprawionych 17 Mszy Św. od uczestników pogrzebu / Msze Św. liczone po 70 zł/ .
19. Wszystkim solenizantkom i solenizantom składamy najlepsze życzenia….
20. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny. Niedziela, Promyczek Dobra. Można nabyć zioła i egzorcyzmowana wodę, sól i oliwę. Baranki i paschaliki na stół wielkanocny.
21. Zapraszamy do udział u w kiermaszu świątecznym.
22. Z okazji niedzieli palmowej wykonajmy palmy. Będzie konkurs z nagrodami: I miejsce= 500 zł II miejsce = 300 zł III miejsce = 200 zł i 30 miejsc z nagrodami.
23. Poświęcenie i konkurs palm, o ile warunki na to pozwolą, będzie również w kaplicy w Skrudzinie.
24. Próba scholii w sobotę o godzinie 10.00.
25. Ukazał się kolejny numer „ Echa z Gołkowic”. Dziękuje redakcji Państwu Annie i Grzegorzowi Gorczowskim. za przygotowanie i wydanie echa.