Zbiórka ofiar na dalsze prace przy nowym kościele

Zbiórka ofiar na dalsze wykonywanie prac w nowym kościele: dokończenie ogrzewania kościoła, dokończenie barierek na chórze i schodach od piwnicy do najwyższego pietra, dokończenie chóru, przygotowanie terenu pod chodnik procesyjny, przygotowanie projektu i mebli w zakrystii, wyposażenie łazienek na zapleczu kościoła i wiele innych prac.
Zbieranie ofiar odbędzie się w niedziele:12 i 19 marca 2023 r.
Przedstawiciele rad i inne osoby, które zbierały fundusze i wspierające to wielkie dzieło przyjdą do naszych domów i mieszkań. Możemy się z nimi umówić na odpowiedni dla nas czas. Ofiary można wpłacić osobiście w banku; wcześniej zabierając odpowiedni formularz/ który znajduje się przy wyjściu z kościoła, w zakrystii/. Prosimy Panów sołtysów by pomogli zorganizować zbiórkę.

Ofiary składane na budowę kościoła można, trzeba i należy odliczyć od podatku.

Zostało wykonanych bardzo wiele prac dzięki Waszej
pomocy i ofiarności. Uprzejmie i gorąco proszę, aby wszyscy złożyli ofiary.

Zwracam się z prośbą do osób i rodzin, którzy do tej pory nie pomagali w budowie kościoła, aby z serca wsparli to piękne dzieło.
Tworząc wspólnotę, działając w jedności dokonamy
wielkich i pięknych dzieł.

Bóg zapłać za zrozumienie i wszelką pomoc.

B Ó G Z A P Ł A Ć