Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 30 październik 2022r.

1. Przeżywamy XXXI Niedziela – Uroczystość: Rocznica Poświęcenia Kościoła Miejscowego. Niedziela synodalna. Msze Św. do południa jak w każdą niedzielę. Po południu o godz. 14.50/wcześniej/ Różaniec i Msza Św.
2. Dziękujemy za ofiary składane na budowę kościoła i utrzymanie parafii.
3. W poniedziałek z racji Spowiedzi Świętej nie będzie adoracji. Zakończenie nabożeństw różańcowych. W poniedziałek Nabożeństwo Różańcowe przed Mszą Świętą, o godzinie 17.30.
4. W poniedziałek Spowiedź Święta przed Uroczystością Wszystkich Świętych i dniem zadusznym, oktawą modlitwy za zmarłych i I piątkiem miesiąca. Spowiedź od godziny 14.00 do 17.30 z przerwą o godzinie 16.00.
5. We wtorek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msza Św. o: 7.00; 8:00 (w Skrudzinie); 9:00;10.30 i o 13:00: Msza Św. i procesja na cmentarz.
Zapraszamy wszystkich do udziału w tych uroczystościach o godz.13.00. Na cmentarzu zechciejmy czynnie uczestniczyć w modlitwach, pozostańmy do końca procesji. W czasie procesji na cmentarz będzie poświęcenie zniczy i kwiatów na grobach naszych bliskich.
6. W środę Wspomnienie Wszystkich Wiernych zmarłych ( Dzień Zaduszny) Msze Św. o godz. 7.00; 8.00 – w Skrudzinie; 9.00; 10.30 i po południu o godz. 18.00 koronka zamarłych, wypominki Msza Św.
7. W środę pogrzeb + Śp. Maria Szabla z Gabonia – Groń, która ostatnio mieszkała u syna w Gołkowicach, o godzinie 13.00, wyprowadzenie z kaplicy o 12.20 i Różaniec w kościele. Różaniec w dni poprzedzające pogrzeb codziennie o godz.17.00 w kaplicy cmentarnej.
8. Bóg zapłać za ofiary składane w uroczystość Wszystkich Świętych do puszek przy bramach cmentarza na Seminarium Duchowne w Tarnowie.
9. W Dzień Zaduszny podczas Mszy Św. również będą zbierane ofiary na utrzymanie Seminarium Duchownego w Tarnowie.
10. Od 1 listopada można i trzeba zyskać odpust zupełny i ofiarować za zmarłych.
11. Od 3 listopada koronka do za zmarłych połączona z wypominkami pół godziny przed Mszą Św. w kościele i kaplicy. W niedziele o godz. 14.50. W kaplicy będą Msze Św.: poniedziałek, o godz.7.00 we wtorek i środę o godzinie 8.00; w czwartek, piątek 16.30 i w sobotę o godzinie 16.00.
12. W środę Godzinki i nowenna do MBNP.
13. W czwartek po Mszy Świętej wieczornej na plebani spotkanie Akcji Katolickiej.
14. W tym tygodniu przeżywamy:
– Pierwszy czwartek miesiąca i modlitwy do Św. Rity. Godzina Święta od 17.00
– Pierwszy Piątek miesiąca: wspierajmy misje święte. Kapłani do chorych
pojadą o godz.8.00.
– Pierwsza Sobota o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu.
– W sobotę o godzinie 16.00 w kaplicy w Skrudzinie Msza Św. za Koło Łowieckie „Darz Bór „ i ich rodziny .
15. Bóg zapłać za ofiary na kościół:
• Rodzina Horowskich z Gołkowic Górnych
• Pewna Rodzina i osoba z Podegrodzia
• Wszystkim ofiarodawcom anonimowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto parafialne, Bóg zapłać.
• Dziękujemy rodzinom zmarłych: Władysławy Ziemnik i Bronisławy Postrożny, które przekazały ofiary z Mszy Św. od uczestników pogrzebu na budowę kościoła.
16. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela. Wkłady do zniczy i inne wydawnictwa. Zabierzmy egzorcyzmowaną sól, wodę i olej, które pozostały po Ojcu Pacyfiku, który je błogosławił i egzorcyzmował.
17. Prośba odnośnie parkowania: bardzo prosimy, by samochody parkować na parkingach.
18. Zabierzmy kartki na wypominki.