Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 30 lipiec 2023 r.

1. Przeżywamy XVII Niedzielę Zwykłą. Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 (w Skrudzinie); 9:00; 10.30; 12:00; o 13.30 na Prehybie. Po południu o godz. 14.50 Nieszpory (wcześniej) i Msza Święta.
2. Bóg zapłać za ofiary składane na kościół i utrzymanie parafii.
3. Witamy w naszej parafii i naszych rodzinach wszystkich, którzy przybyli na czas odpoczynku i wakacji, czcigodnych księży rodaków.
4. W poniedziałek adoracja przez cały dzień. Wspomnienie Św. Ignacego z Loyoli.
5. We wtorek o 17.40 koronka i nowenna do Św. Antoniego. Wspomnienie Św. Alfonsa Liguori. Rocznica Powstania Warszawskiego.
6. W środę o godz. 17:30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
7. W czwartek spowiedź Święta przed I piątkiem od godz. 15.00 do 17.00 z półgodzinna przerwą o 16.00.
8. Pierwszy Czwartek miesiąca. Godzina Święta od 17.00. Prosimy Koło Radia Maryja o prowadzenie Godziny Świętej. Modlitwy do Św. Rity.
9. Pierwszy piątek miesiąca: Kapłani do chorych pojadą po Mszy Świętej w Skrudzinie Modlimy się i wspieramy materialnie misje święte. Wspomnienie Świętego Jana Vianneya.
10. W sobotę przychodzi do naszej Parafii Pielgrzymka z Vranowa ze Słowcaji – odpoczynek i obiad na plebani /50 osób/.
11. Pierwsza Sobota miesiąca. O godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu.
12. W sobotę 5 sierpnia uroczyści podziękowania Księdzu Andrzejowi za Jego pracę w naszej Parafii. Serdecznie zapraszam w sobotę na 18.00 dzieci, młodzież przedstawicieli szkół, grup, stowarzyszeń, władz, OSP i parafian.
13. W przyszłą niedzielę Święto Przemienienia Pańskiego.
14. Msze Święte w kaplicy w Skrudzinie: w środę i piątek o godz. 7. 15, w niedzielę o godz. 8.00.
15. W przyszłą niedzielę do puszek będą zbierane na wykonywaną kopię obrazu Świętego Antoniego. Ten obraz Świętego Antoniego będzie nawiedzał nasze domy i mieszkania w ramach przygotowań duchowych do konsekracji nowego kościoła . Bóg zapłać za piękny gest dobroci
16. Rozpoczniemy miesiąc sierpień, zachowajmy trzeźwość.
17. Zapisy na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy w zakrystii….
18. Bóg zapłać za ofiary na kościół:
• Pielgrzymi do Kalwarii Zebrzydowskiej – Państwo Jadwiga i Jan Gomółka = 1200 złotych. Bóg zapłać.
• Maria Opoka z rodzina z Gołkowic Dolnych
• Maria i Andrzej Kwiatkowski ze Skrudziny.
• pewnej osobie z naszej parafii z G.D. i z Parafii Grybów .
• Osobom, które wpłaciły ofiary na konto i anonimowym. Bóg zapłać
19. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela i inne.
20. Wszystkim rolnikom w pracach żniwnych oraz przeżywającym wakacje przekazujemy Boże błogosławieństwo.
21. Organizatorzy wyścigu Tomasza Marczyńskiego informują o utrudnieniach w ruchu związanym z wyścigiem kolarskim
W sobotę 5 sierpnia od godziny 11:00 do 12:30 droga spod Szkoły
Podstawowej w Gaboniu do Cukierni Rusin i Leśnictwa Gaboń do szczytu na Prehybę
będzie całkowicie zamknięta. Plakat informacyjny z mapą wyścigu znajduje się w
gablocie przykościelnej. Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy do kibicowania
kolarzom na trasie wyścigu.
22. Zaproszenie na piknik  >>Plakat<<
X Proboszcz