Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 3 grudnia 2023 r.

1. Przeżywamy I Niedzielę Adwentu. Msze Św. o 6.30; 8:00 (w Skrudzinie); 9:00;10.30 i o 12:00. Po południu o godz.14.45 /wcześniej/ Nieszpory i Msza Św.
2. Po Mszy Świętej adoracja – dziękczynienie za synod naszej Diecezji Tarnowskiej.
3. Dzisiaj zmiana tajemnic w Różach.
4. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane dzisiaj kościół, utrzymanie parafii.
5. Bóg za płac za ofiary składane dzisiaj do puszek na Caritas pomoc potrzebującym.
6. W ciągu tygodnia Msze Św. rano o 6.30 ( Roraty) w kaplicy o 7.00 ( Roraty) pół godziny
wcześniej Godzinki. Msze Św. wieczorem o 18.00.
7. W poniedziałek adoracja przez cały dzien.
8. We wtorek o 17.40 modlitwy do Św. Antoniego.
9. W środę Święto Św. Mikołaja: spotkanie ze Świętym Mikołajem odbędzie się w kościele w Gołkowicach : o godzinie 6.30 i w kaplicy, w Skrudzinie, Caritas Parafialny zaprasza wszystkie dzieci, po Roratach Św. Mikołaj będzie rozdawał prezenty dzieciom.
10. W środę zapraszamy na spotkanie ze Św. Mikołajem. Na godzinę 15.30 zapraszamy DSM, Bractwo Dzieciątka Jezus, Scholę wraz z opiekunami. Na 16.30 lektorów i ministrantów, aspirantów .
11. W środę o 17.30 Godzinki i nowenna do MBNP.
12. W piątek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia. Msze Święte o godz.: 6.30, 7.00 w kaplicy w Skrudzinie; 10.30 i po południu o 18.00 .
13. W piątek Godzina Łaski od 12.00 do 13.00. Jerycho modlitewne.
14. W przyszłą niedzielę ofiary będą zbierane i przeznaczone na budowę nowego kościoła.
15. W sklepach są wystawione kosze Caritas i zbiórka odbywa się będzie w Biedronkach: w Mostkach i przy rondzie JPII w Starym Sączu w piątek i sobotę. Składajmy różne rzeczy na pomoc potrzebujących .
16. Panowie organiści będą roznosić opłatki W Gołkowicach Dolnych Pan Stanisław Adamczyk i w Gołkowicach Górnych Pan Paweł Kozieński.
17. Bóg zapłać za ofiary na kościół:
a. Parafia Barcice
b. Firma Remontowa – Budowlana Budolex: Barbara i Stanisław Oleksy, mieszkańcom Gołkowic Dolnych bloków: 110 i 116 oraz rodzinom i osobom indywidualnym, którzy złożyli cześć ofiar na wykonywanie witraży.
c. Janina i Franciszek Szyszka, Anna Zagórowska z Gabonia Praczki, Rozalia Plata ze Skrudziny.
d. osobom i rodzinom anonimowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto. Bóg zap.
18. Serdecznie zapraszamy na kiermasz świąteczny. Można nabyć wianki, stroiki, różne ozdoby, wiele ciekawych i wartościowych rzeczy, różne ozdoby na choinkę Dochód przeznaczony na kaplicę świętej Rity. Serdecznie prosimy pomoc o kiermaszu.
19. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety, świece na stół wigilijny.
20. Serdecznie i gorąco proszę o fundowanie witraży
21. Ukazał się kolejny numer „ Echa Parafialnego” – dziękujemy Redakcji: Państwu Annie i Grzegorzowi Gorczowskim za wydanie echa. Zabierzmy do naszych domów .
22. Spotkania w grupach dla kandydatów do sakramentu bierzmowania odbędą się 6 grudnia (środa) i 12 grudnia (wtorek) w salkach o godz. 18.00.
23. Spotkania formacyjne LSO:
• Gołkowice
– Aspiranci – czwartek godz. 16.00