Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 27 sierpnia 2023 r.

1. Przeżywamy XXI Niedzielę Zwykłą. Msze Św. o godz. 7.00; o 8:00 (w Skrudzinie); 9:00, 10.30 i o 12:00. Na Prehybie o 13.30. Po południu o godz. 14.50(wcześniej)  Nieszpory i Msza Św.
  2. Bóg zapłać za ofiary składane na kościół i utrzymanie parafii.
  3. W poniedziałek adoracja od godziny 7.00 do 18.00. Serdecznie zapraszamy. Wspomnienie Świętego Augustyna.
  4. Od poniedziałku przychodzi do naszej Parafii Ks. mgr Sławomir Korus – życzymy Księdzu dobrego pobytu i Bożego błogosławieństwa.
  5. We wtorek o 17.40 koronka i nowenna do Św. Antoniego. Wspomnienie męczeństwa Św. Jana Chrzciciela.
  6. W środę o godz. 17:30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  7. W środę po Mszy Świętej wieczornej na plebani spotkanie Akcji Katolickiej.
  8. W czwartek oddajemy cześć Świętej Ricie.
  9. W tym tygodniu przeżywamy:
    • w czwartek spowiedź z okazji rozpoczęcia roku szkolnego i pierwszego piątku od      godz. 15.00 do 17.00 z pół godzinna przerwą o 16.00.
    • w czwartek Godzina Święta od 17.00 przed I Piątkiem.
    • W tym tygodniu przeżywamy Pierwszy piątek miesiąca. Kapłanie do chorych pojadą po Mszy Św. w Skrudzinie. Msza Św. o 7.15. W piątek wspierajmy misje, kraje misyjne i misjonarzy.
    • pierwsza Sobota miesiąca. Rano o 5.30 Nabożeństwo pierwszej soboty. Od godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu
  1. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic w Różach.
  2. Uroczystości patriotyczne na Prehybie 10 września o godzinie 14.00.
  3.  Bóg zapłać za ofiary na kościół:
    • Kapłani rodacy.
    • Nowożeńcom i Narzeczonym .
    • osobom i rodzinom anonimowym  i tym, które wpłaciły ofiary na konto parafialne.  Bóg zapłać.
  4. Prośba o zbiórkę funduszy na budowę nowego kościoła. Uprzejmie i gorąco proszę byśmy się wszyscy zmobilizowali, aby przyspieszyć  prace w nowym kościele i wokół kościoła, aby przygotować kościół do konsekracji  >> ZOBACZ szczegóły<<
  5. Zebranie Rady Parafialnej i Rady Ekonomicznej w  niedzielę 17 września  o godzinie 13.30 na plebani.
  6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela. Zabierzmy gazetę „ Dobre Nowiny” – poświęcona Rodzinie Ulmów.
  7. Można nabyć różne dewocjonalia, obrazy, obrazy Boga Ojca oraz  egzorcyzmowaną sól, wodę i olej.
  8. Wszystkim przezywającym ostatni dni wakacji i urlopów oraz ciężko pracującym przekazujemy Boże błogosławieństwo.