Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 25 września 2022 roku

1. Przeżywamy XXVI Niedzielę Zwykłą.  Msze Św. o godz. 7.00; o 8:00 (w Skrudzinie); 9:00;10.30 i  o 12:00. O godz.14.50  (wcześniej) Nieszpory i Msza  Św.
  2. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Synodalną, módlmy się w intencji synodu.
  3. Bóg zapłać za ofiary składane na budowę kościoła. W domach, mieszkaniach, w kościele i kaplicy. Dziękujemy tym osobom i rodzinom które złożyły i mają zamiar składać ofiary na różne prace w nowym kościele. Dziękuję osobom, które zbierają ofiary za trud i poświęcenie. Bóg zapłać.
  4. Dzisiaj o godzinie 13.30 na plebani spotkanie Rady Parafialnej, Budowy Kościoła, Ekonomicznej.
  5. W poniedziałek adoracja przez cały dzień.
  6. We wtorek modlitwy do Św. Antoniego . Wspomnienie Św. Wincentego a Paulo.
  7. We wtorek spotkanie Caritas parafialnego i przedstawiciel i SZKC na plebani po Mszy Św. wieczornej
  8. W środę będzie odmawiana będzie Koronka na ulicach miast i miejscowości. Wraz z Akcją  Katolicka Kołem Radia Maryja, zapraszam na koronkę o godz. 15.00 przy pomniku JPII przy szkole.
  9. W środę Godzinki i nowenna do MBNP. Wspomnienie Św. Wacława
  10. W czwartek Msza Święta o uzdrowienie, uwolnienie pod przewodnictwem Ojca Pacyfika. O godzinie 17.30 różaniec, prośmy, aby Różaniec prowadziło Koło Radia Maryja. Ofiary składane w czwartek przeznaczone na klasztor. Bóg zapłać.
  11. W czwartek modlitwy do Świętej Rity. Wspomnienie Św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.
  12. W piątek wspomnienie Św. Hieronima .
  13. W sobotę wspomnienie Św. Teresy od Dzieciątka Jezus po Mszach Św. i różańcu możliwość ucałowania relikwii oraz poświecenie płatków róż.
  14. Od soboty/ jest to I sobota/, rozpoczynamy nabożeństwa Różańcowe. W Gołkowicach różaniec po Mszy o 18.00 . W pierwszą sobotę miesiąca – 1 października o godz. 17.40. W Skrudzinie w październiku Msze Św. codziennie: W tym tygodniu: w poniedziałek, wtorek i środę rano o godz.7.00; w czwartek, piątek i sobotę o godzinie 16.30. W niedziele Różaniec w Gołkowicach o 15.00; w kaplicy w niedziele po Mszy Św. o 8.00. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych oraz odmawiania różańca w rodzinach
  1. W przyszłą niedzielę I miesiąca po Mszy Św. o 7.00 zmiana tajemnic. W kaplicy dokonajmy tej zmiany  prywatnie, po różańcu.
  2. W tym tygodniu:
    – zbiórka  LSO w czwartek o godz. 16.30
    – zbiórka LSO w Skrudzinie w piątek o 16.30
    – spotkanie młodzieży KSM w piątek o godz.19.00 do 20.30.
    – próba  scholii w sobotę o godzinie 10.00

Bóg zapłać za ofiary na kościół:

• Nowożeńcom
  • Pewna osoba z Gołkowic Górnych
  • Pewna osoba z rodziną z Nowego Sącza
  • Rodzinom i osobom anonimowym, osobom i firmom, które wpłaciły ofiary na konto parafialne. Bóg zapłać
  1. Przypominamy o konkursie na najpiękniejszy różaniec .
  2. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela, Mały Gość. Książkowe kalendarze rolnicze w cenie 30 zł i inne wydawnictwa.
  3. Nabywajmy egzorcyzmowana sól, wodę i specjalny olej, który można spożywać .
  4. Zainteresujmy się ziołami z Bożej Apteki w trosce o zdrowie swoje i osób nam bliskich.
  5. Zabierzmy gazetę „Dobre Nowiny” – wiele różnych wiadomości i o Medziugorie
  6. Lekcji Religi – katechezy będą uczyć: Siostry: Izajasza, Przełożona Agata, Pani Agata Jodłowska kl. „O” i klasy III w Gołkowicach Ksiądz proboszcz Kazimierz.