Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 24 września 2023 roku

1. Przeżywamy XXV Niedzielę Zwykłą.  Msze Św. o godz. 7.00; o 8:00 (w Skrudzinie); 9:00;10.30 i  o 12:00. O godz.14.50  (wcześniej) Nieszpory i Msza  Św.
  2. Bóg zapłać za ofiary składane na budowę kościoła. W domach, mieszkaniach, w kościele i kaplicy. Dziękujemy tym osobom i rodzinom które złożyły i będą składać ofiary na różne prace w nowym kościele. Dziękuję osobom, które zbierają ofiary za trud i poświęcenie. Bóg zapłać.
  3. Dzisiaj dalej są zbierane ofiary na pracę w nowym kościele.
  4. W poniedziałek adoracja przez cały dzień.
  5. We wtorek modlitwy do Św. Antoniego . Trwa peregrynacja obrazu Św. Antoniego.
  6. W środę Godzinki i nowenna do MBNP. Wspomnienie Św. Wincentego a Paulo.
  7. W czwartek będzie odmawiana będzie Koronka na ulicach miast i miejscowości. Wraz z Akcją  Katolicka Kołem Radia Maryja, zapraszam na koronkę o godz. 15.00 przy pomniku JPII przy szkole. Wspomnienie Św. Wacława
  8. W czwartek Msza Święta o uzdrowienie, uwolnienie pod przewodnictwem Ojca Pacyfika. O godzinie 17.30 różaniec, prośmy, aby Różaniec prowadziło Koło Radia Maryja. Ofiary składane w czwartek przeznaczone na klasztor. Bóg zapłać.
  9. W piątek wspomnienie Św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.
  10. W sobotę wspomnienie Św. Hieronima .
  11. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe. W kościele o godzinie 15.00. w kaplicy w Skrudzinie po Mszy Św. o godzinie 8.00.
  12. W przyszłą niedzielę oddajemy cześć Św. Teresie od Dzieciątka Jezus po Mszach Św. i różańcu możliwość ucałowania relikwii oraz poświecenie płatków róż.
  13. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych oraz odmawiania różańca w rodzinach
  14. W przyszłą niedzielę I miesiąca po Mszy Św. o 7.00 zmiana tajemnic. W kaplicy dokonajmy tej zmiany  prywatnie, po różańcu.
  15. Zwracam się z uprzejmą prośbą do mieszkańców bloków w Gołkowicach Dolnych/ niektóre osoby i rodziny o to prosiły- o przekazanie tej prośby/, aby przekazywać ofiary Paniom: Wioletta Ciuła – cały blok 121 i Pani Krystyna Waligóra – bloki 116 i 110 lub wpłacać na konto. Dziękuje Paniom za pomoc, mieszkańcom za pomoc i zrozumienie. Dziękuję wszystkim grupowym , zbierającym ofiary i za składane ofiary. Jest wiele prac do wykonania zmobilizujmy się, aby doczekać konsekracji nowej świątyni.
  16. Bóg zapłać za ofiary na kościół:
    1. Nowożeńcom
    2. Olchawa Anna z Gołkowic Dolnych
    3. Pewna osoba z rodziną z Nowego Sącza
    4. Rodzinom i osobom anonimowym, osobom i firmom, które wpłaciły ofiary na konto parafialne. Bóg zapłać.
  17. Za zmarłego + Śp. Stanisław Kasprzyk zostanie odprawionych 10 Mszy Św. od uczestników pogrzebu /70 zł/ i inne zamówione
  18. Przypominamy o konkursie na najpiękniejszy różaniec .
  19. Zapraszamy ministrantów na spotkanie w czwartek o godzinie 15.00 w kościele.

– Kandydatów na ministrantów i wszystkich chłopców, szczególnie uczniów klas: III, IV, V i VI, którzy pragną zasilić szeregi LSO naszej parafii zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w czwartek o godzinie 15.45  w kościele.

– W piątek zapraszamy kandydatów do Sakramentu Bierzmowania Z klas 8 wraz z rodzicami na Msze Św. i spotkanie o godzinie 18.00.

1. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela, Mały Gość. Książkowe kalendarze rolnicze w cenie 30 zł i inne wydawnictwa.
  2. Nabywajmy egzorcyzmowana sól, wodę i specjalny olej, który można spożywać .
  3. Zainteresujmy się ziołami z Bożej Apteki w trosce o zdrowie swoje i osób nam bliskich.
  4. Zabierzmy gazetę „Dobre Nowiny” – wiele różnych wiadomości .