Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 23 lipiec 2023 r.

1. Przeżywamy XVI Niedzielę Zwykłą. Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 (w Skrudzinie); 9:00; 10.30; 12:00; Msza na Prehybie o godzinie 13.30. Po południu /wcześniej/ 14.50 Nieszpory i Msza Święta.
  2. Módlmy się za pielgrzymów, którzy udali się dzisiaj na Kalwarię Zebrzydowską.
  3. Bóg zapłać za ofiary składane na budowę kościoła.
  4. Witamy w naszej parafii i naszych rodzinach wszystkich, którzy przybyli na czas odpoczynku i wakacji.
  5. W poniedziałek nie będzie adoracji. Adoracja jest przeniesiona na środę. Wspomnienie Świętej Kingi. .
  6. We wtorek święto Świętego Jakuba, Apostoła. Odpust w Podegrodziu. modlitwy do Św. Antoniego
  7. W środę oddajemy cześć Świętym Joachimowi i Annie, rodziców Matki Bożej.
  8. W środę nasza Parafia będzie przeżywać dzień Adoracji Najświętszego  Sakramentu i  modlić się za całą diecezję. Adoracja będzie trwać po Mszach Św. od 7.00 do 18.00. Prosimy, aby dyżur prowadziły osoby tak jak w  poniedziałek. Prosimy o prowadzenie adoracji od 12.00 – Gaboń Praczka. Od 13.00 – Skrudzina. Od 14.00 – Gołkowice Górne. O godz. 15.00 Gołkowice Dolne – Koło Radia Maryja. O 17.30 będą Nieszpory i zakończenie adoracji i Msza Św. Zechciejmy znaleźć chwilę czasu i pozostać po Mszach Św. albo przyjść na adorację.
  9. W środę Godzinki i nowenna do MBNP o godzinie 17.00/wcześniej/ .
  10. W czwartek Msza Św. o uzdrowienie i uwolnienie pod przewodnictwem Ojca Pacyfika.  O godz. 17.30 Różaniec, prosimy aby Różaniec prowadziło Koło Radia Maryja i o 17.00 Msza Św. i modlitwy wstawiennicze. W czwartek modlimy się do Św. Rity. W czasie Mszy Św. ofiary będą zbierane na utrzymane klasztoru.
  11. W piątek  oddajemy cześć Świętemu Charbelowi.
  12. W sobotę wspomnienie Św. Marty, Marii i Łazarza.
  13. Z soboty na niedziele Noc Walki o błogosławieństwo dla Polski: o 21.00 Apel; o 24.30 Msza Św. i o 4.00 zakończenie adoracji. Szczegółowy program >>patrz<<
  14. Zapisy na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy w zakrystii.
  15. Bóg zapłać za ofiary na kościół:

– Pewnej Rodzinie z Nowego Sącza,  z Naszacowic,  Olszanki oraz z Kadczy.

– osobom, które wpłaciły ofiary na konto parafialne i  tym, które prosiły o anonimowość. Bóg zapłać.

1. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela i inne.
  2. Zapowiedzi przedmałżeńskie
  3. Wszystkim rolnikom w pracach żniwnych oraz przezywającym wakacje