Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 22 październik 2023 r.

1. Przeżywamy 29 Niedziela – Niedziela Misyjna. Msze Św. o 7.00; 8.00 (w kaplicy); 9.00; 10.30;12.00 i o 14.45/wcześniej/ Różaniec i Msza Święta. Modlitwy do Św. Jana Pawła II. Rozpoczynamy tydzień misyjny.
2. Dzisiaj do puszek składamy ofiary na organy w nowym kościele. Bóg zapłać za zrozumienie i wszelką pomoc. Dziękujemy za ofiary na Parafię. Bóg zapłać.
3. Dziękujemy za wykonane różańce na konkurs. Nagrody za różance będą rozdawane w przyszłą niedzielę o godz.10.15 i po Mszach Świętych.
4. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe.
5. Dzisiaj od godziny 16.00 rozpocznie się „ Jerycho Różańcowe”.
6. W poniedziałek adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie od 7.00 do 17.45. o 17.45. Różaniec Przed Mszą Świętą/ PDMD – Siostra Izajasza/.
7. We wtorek modlitwy do Św. Antoniego.
8. We wtorek po Mszy św. wieczornej na plebani spotkanie Caritas Parafialnego.
9. W środę Godzinki o godz. 17.30, nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
10. W czwartek modlitwy do Św. Rity .
11. W czwartek Nabożeństwo Różańcowe wcześniej o 17.30 – / młodzież klas VII i VIII /.
W czwartek Kapłani wyjeżdżają na dzień skupienia.
12. W sobotę wspomnienie Św. Szymona i Judy Tadeusza, apostołów.
13. W sobotę 28 października jest spotkanie dla młodzieży /od klasy 8 wzwyż/ u Sióstr w Barcicach, w godzinach od 14 do 17.00. Zapisy u Siostry Izajaszy .
14. Spowiedź Św. przed uroczystością Wszystkich Świętych i Otawą będzie we wtorek
31 października od 13.30 do 17.30 z przerwą o godzinie 15.30. Zapraszam do korzystania ze Spowiedzi Św., aby uzyskać wiele odpustów i pomagać naszym zmarłym.
15. W przyszłą niedzielę Uroczystość Poświęcenia miejscowego kościoła.
16. Przygotujmy cmentarz, groby naszych bliskich na zbliżające się uroczystości
17. Zabierzmy kartki na wypominki roczne/ najbliższe osoby/ i listopadowe/wszystkie/. Pomóżmy naszym zmarłym w osiągnięciu nieba.
18. Bóg zapłać za ofiary na kościół:
• Ksiądz Kazimierz Górz – rodak naszej Parafii.
• Pewna Rodzina z Naszacowic
• Pewna rodzina z Nowego Sącza
• Wszystkim ofiarodawcom anonimowym i tym, którzy ofiary wpłacili na konto. Bóg zapłać.
19. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela. Wkłady do zniczy , egzorcyzmowane: sól, wodę i specjalny olej i wiele innych rzeczy.
20. Zwróćmy uwagę: z soboty na niedzielę nastąpi zmiana czasu z letniego na zimowy.
21. Ks. Kazimierz Górz i Ks. Józef Ogorzały odprawia Msze Św. za Stanisław Kasprzyk i Janina Klimek.
22. Spotkania:
• W piątek zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Spowiedzi i Komunii Świętej wraz z rodzicami na Mszę Świętą i Różaniec o godz. 18.00.
• Kandydatów na ministrantów zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w czwartek o godzinie 15.45 w kościele.
• Lektorów, ministrantów i aspirantów ze Skrudziny zapraszamy na spotkanie w środę o godzinie 16.00.