Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 21 stycznia 2024 r.

1. Przeżywamy 3 Niedzielę Zwykłą. Niedziela Słowa Bożego. Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 (w Skrudzinie); 9:00; 10:30 i 12:00 ; Po południu o 14.45 /wcześniej/ Nieszpory i Msza Święta.
2. Dzisiaj przeżywamy Dzień Babci, a jutro Dzień Dziadka. Te dni niech będą okazją do szczególnej pamięci w modlitwie i wdzięczności wobec naszych babć i dziadków, zarówno żyjących, jak i tych, którzy odeszli już do wieczności.
3. Bóg zapłać za ofiary na kościół i utrzymanie parafii.
4. Dzisiaj do puszek składamy ofiary na ogrzewanie: kościoła, kaplicy w Skrudzinie i nowego kościoła oraz na ubezpieczenia. Bóg zapłać wszelką pomoc i zrozumienie.
5. W poniedziałek modlitwy do Świętego Charbela i adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały dzień.
6. We wtorek modlitwy do Świętego Antoniego.
7. We wtorek na plebani o 18.45 spotkanie organizatorów balu i Dnia Seniora.
8. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Wspomnienie Św. Franciszka Salezego. .
9. W czwartek modlitwy do Świętej Rity. Święto nawrócenia Świętego Pawła
10. W czwartek Msza Święta o uzdrowienie, uwolnienie pod przewodnictwem Ojca Pacyfika. O godzinie 17.30 Różaniec, prosimy, by prowadziło go Koło Radia Maryja, o godz. 18.00 Msza Św., modlitwy i nałożenie rak. W czwartek będą zbierane ofiary na klasztor Ojca Pacyfika.
11. Serdecznie zapraszamy na bal charytatywny >>Zobacz szczegóły<<
12. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Dzień Seniora. O 13.30 Msza Święta w Domu Weselnym Zacisze i spotkanie. Pomóżmy wszystkim Seniorom przybyć na to spotkanie.
13. W imieniu naszej Parafii dziękuję za ofiary na kościół:
• Pewna Rodzina z Olszanki
• Pewna Rodzina ze Skrudziny.
• Osobom i rodzinom anonimowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto parafialne.
14. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety.
15. Można/ w każdym domu i mieszkaniu powinna być gromnica/ i trzeba nabyć gromnice o różnej wielkości. Zabierzmy gromnice przy okazji przyniesiemy ofiarę.
16. Można nabyć egzorcyzmowane: sól, wodę i olej oraz zioła dla naszego zdrowia.
17. Nasz Chór Cantabo Deo, z naszej parafii św. Antoniego Padewskiego w Gołkowicach, otrzymał wyróżnienie na Międzynarodowym Konkursu Kolęd i Pastorałek w Będzinie. Składamy chórowi gratulacje.
18. Kolęda w tym tygodniu:
– 23.01.2024 r. – wtorek – od godz.15.00: Gołkowice Górne (Tłoki) od Małgorzaty i Mariana Niemiec do Rodziny Pomietło
– 24.01.2024 r. – środa – od godz.13.00: : Skrudzina od Zofii i Stanisława Rajski /nowe domy/ do Agnieszki i Wojciecha Pasoń po jednej stronie drogi (gdzie mieszka były Pan Sołtys).
– 26.01.2024 r. – piątek – od 13.30 – Gołkowice Górne od Marii i Stanisława Olszowski oraz Alicji i Zbigniewa Olszowski do Zofii i Stanisława Szewczyk.
– 27.01.2024 r. – sobota – od godz.8.00 – Skrudzina od Rodziny Frelich do rodziny Dominiki i Wiesława Gonciarz.
Prosimy o przysłanie pojazdów.