Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 2 październik 2022 r.

1. Przeżywamy XXVII Niedzielę Zwykłą. Msze Św. jak w niedzielę. Różaniec o godz. 15.00 i Msza Św. Dzisiaj jest zmiana tajemnic w różach, po Mszy Świętej pozostańmy na zmianę tajemnic. W kaplicy różaniec po Mszy Św. o godz.8.00. Zmiany tajemnic w kaplicy dokonajmy w własnym zakresie.
2. Dzisiaj jest niedziela adoracyjna.
3. Dziękujemy za ofiary składane na budowę kościoła i utrzymanie parafii.
4. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach różańcowych.
5. Różaniec w Gołkowicach po Mszy Św. o godz.18.00; z wyjątkiem i czwartku – różaniec przed Mszą Święta; w niedzielę o 15.00. W kaplicy w Skrudzinie różaniec w tym tygodniu; w poniedziałek, środę i czwartek/spowiedź Św./ rano o godz.7.00. We wtorek /odpust/ różaniec o godz. 15.30 potem Msza Św. odpustowa o godzinie 16.00. W niedziele po Mszy Św. o godz. 8.00.
6. W poniedziałek adoracja przez cały dzień.
7. We wtorek uroczystość Świętego Franciszka – odpust w Skrudzinie. Msza Św. odpustowa o godz. 16.00; o 15.30 Różaniec w kaplicy – prosimy, aby różaniec prowadziło Koło Radia Maryja. Prosimy mieszkańców Skrudziny i Gabonia Praczki aby od południa świętowali. Zapraszamy na odpust.
8. We wtorek w Gołkowicach nie będzie Mszy Św. wieczornej. Różaniec w Gołkowicach rano po Mszy Św. Zapraszamy na odpust do Skrudziny.
9. W środę o godz. 17:30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Wspomnienie Świętej Faustyny .
10. W czwartek przeżywamy pierwszy czwartek miesiąca. Modlitwy do Świętej Rity. W czwartek spowiedź Święta od godziny 15.00 z przerwą o godz.16.00. Godzina Święta od 17.00. Różaniec przed Mszą Św.
11. W tym tygodniu przeżywamy pierwszy piątek miesiąca. Duchowo i materialnie wspieramy misje święte. Kapłani do chorych pojadą od godziny 8.00.
12. W piątek wspomnienie Matki Bożej Różańcowej.
13. W przyszłą niedzielę ofiary będą zbierane na budowę nowego kościoła.
14. Przyszła Niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego. Po Mszach Św. będzie błogosławiony chleb Św. Antoniego. Potem zabierzemy chleb do swoich domów i mieszkań; przy tej okazji złożymy ofiarę na działalność Caritas. Pomoc osobom i rodzinom potrzebującym. Z góry dziękujemy za wpieranie dzieł charytatywnych.
15. Kończy się kadencja Rady Parafialnej. 23 października odbędą się wybory do Rady Parafialnej. Dzisiaj, przez cały tydzień i w przyszłą niedzielę zgłośmy kandydatów do Rady Parafialnej. Przy wyjściu z kościoła i kaplicy wrzućmy do urny nazwisko i imię naszego kandydata lub kandydatkę. W imieniu nas wszystkich, całej Parafii dziękujemy przedstawicielom rad za trud, poświęcenia i wszelkie dobro.
16. Bóg zapłać za ofiary na kościół:
• Pani Małgorzata z Woli Piskulina
• Urszula i Marcin Górka z Gołkowic Dolnych
• Wszystkim ofiarodawcom anonimowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto.
17. Zbliżają się uroczystości wszystkich świętych bardzo proszę o uporządkowanie
cmentarza, grobów naszych bliskich.
18. Spotkania w tym tygodniu:
• KSM w piątek o godz. 19.00 – 20.30.
• W sobotę próba scholii o 10.00 na wikarówce.
19. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela.
Książkowe kalendarze rolnicze, różańce inne wydawnictwa.
20. Można nabyć kwiaty w donicach zalanych specjalnym gipsem na groby, by wiatr nie
wywracał.
21. Można nabyć zioła z Bożej Apteki. Dzieci niech zabiorą zabawki i różne książeczki.
22. Chór Parafialny Cantabo Deo zaprasza wszystkich chętnych a szczególnie głosy niskie męskie ( basy) na próby, które odbywają się w każdy wtorek o 19.00 w budynku gospodarczym na piętrze .