Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 2 lipca 2023 r.

1. Przeżywamy XIII Niedziela Zwykła. Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 (w Skrudzinie); 9:00; 10.30 i 12:00; po południu o godz. 14.50 /wcześniej/ Nieszpory i Msza Święta. Na Prehybie o godzinie 13.30. Niedziela adoracyjna.
2. Dzisiaj jest zmiana tajemnic w Różach.
3. Bóg zapłać za ofiary składane na kościół. Jest wykonywane wiele prac, wspierajmy to wielkie i piękne dzieło.
4. Dzisiaj modlimy się za kierowców i podróżujących. Po Mszach Świętych poświęcenie wszelkich pojazdów. Prosimy kierowców i właścicieli pojazdów, by podeszli do tych pojazdów i zaczekali na poświecenie. Zabierzmy na pamiątkę breloczki, są również w przedsionku kościoła.
5. Po Mszach Świętych i przy samochodach do puszek będą zbierane ofiary jeden grosz szczęśliwie przejechany kilometr” Organizacja MIWA wspiera w ten sposób misjonarzy kupując im środki transportu. Bóg zapłać za wszelkie dobro.
6. Witamy w naszej parafii i rodzinach tych, którzy przybyli na czas odpoczynku i wakacji. Witamy Zespół „ Zbrucz” z Tarnopola.
7. Dyżur w parafii w tym tygodniu, do piątku pełni Ksiądz Andrzej Papież.
8. W poniedziałek adoracja przez cały dzień.
9. W poniedziałek święto Świętego Tomasza Apostoła.
10. We wtorek o 17.40 koronka o nowenna do Św. Antoniego.
11. W środę Godzinki i nowenna do Matki Bożej.
12. W czwartek modlitwy do Św. Rity. Pierwszy czwartek miesiąca.
13. W czwartek Spowiedź Święta od godziny 15.00, z półgodzinna przerwą o 16.00.
14. W czwartek Godzina Święta od 17.00.
15. W tym tygodniu przeżywamy I Piątek miesiąca. Kapłani do chorych pojadą o 8.15. W piątek wspieramy duchowo i materialne misje święte, kraje misyjne i misjonarzy.
16. W przyszłą niedzielę składaka na budowę nowego kościoła.
17. Zapisy na Pieszą Pielgrzymkę z Tarnowa do Częstochowy w zakrystii.
18. . Bóg zapłać wszystkim za ofiary składane na kościół.
a. Nowożeńcom.
b. Kazimiera Gorczowska i rodzice Janina i Franciszek Szyszka z Gabonia Praczki.
c. Pewnym osobom i rodzinom ze Skrudziny Gołkowic Górnych i Dolnych
d. Osobom i Rodzinom, które prosiły o anonimowość i wpłaciły ofiary na konto
parafialne. Bóg zapłać.
19. Zaproszenie na pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej – 23 lipca wyjazd o 6.30. / informacje pan Jan Gomółka/.
20. Przy wyjściu z kościoła można nabyć różne gazety. Różne wydawnictwa i dewocjonalia.
21. Życzymy wszystkim wielu sił do pracy i udanego odpoczynku, urlopów i wakacji.

X. proboszcz