Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 19 listopada 2023 r.

1. Przeżywamy XXXIII Niedzielę. Msze Św. o 7.00; 8:00 (w Skrudzinie); 9:00;10.30 i o 12:00. Po południu o godz. 14.45 modlitwy za zmarłych i Msza Św. Światowy Dzień Ubogich.
2. Bóg zapłać za wszystkie ofiary na kościół.
3. Przez cały tydzień modlitwy i wypominki o godz. 17.30. ( z wyjątkiem środy i czwartku)
4. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu od 7.00 do 17.30. Zapraszamy na adorację. Wspomnienie Św. Rafała Kalinowskiego.
5. We wtorek modlitwy do Św. Antoniego. Ofiarowanie NMP.
6. W środę o godz. 17:30 godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
7. W środę wspomnienie Św. Cecylii Patronki muzyki i śpiewu kościelnego. Składamy życzenia organistom, chórowi, scholom. Dziękując im za piękne śpiewy prośmy Św. Cecylię o pomoc i opiekę. Po Mszy Świętej spotkanie Chóru na plebani.
8. W czwartek modlitwy do Świętej Rity.
9. W czwartek w kaplicy w Skrudzinie o godzinie 9.00 Msza Święta w intencji Szkoły Podstawowej w Skrudzinie z okazji święta szkoły.
10. W czwartek Msza Święta o uzdrowienie i uwolnienie pod przewodnictwem Ojca Pacyfika. W czwartek Różaniec o 17.30 prosimy , aby prowadziło Różaniec Koła Radia Maryja.
11. W czwartek podczas Mszy Świętej będą zbierane ofiary na utrzymanie klasztoru.
12. W przyszłą niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Święto AK i LSO.
13. Msze Święte w kaplicy: w środę i piątek o godz. 17.00.
14. Bóg zapłać za ofiary na kościół:
• Pewna osoba z Gołkowic Górnych
• Halina i Stanisław Dara z Gabonia
• Pewna rodzina z Gołkowic Dolnych pewne osoby z Gołkowic Górnych.
• Wszystkim ofiarodawcom anonimowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto, Bóg zapłać.
15. Uprzejmie i gorąco proszę o fundowanie witraży /2x/ i ołtarza, ambonki i ściany ołtarzowej w kaplicy Świętej Rity w nowym kościele.
16. W nowym kościele zostało zamontowanych 7 stacji Drogi i Krzyżowej i w najbliższym czasie będą następne.
17. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela. Wkłady do zniczy, znicze i inne wydawnictwa.
18. Wychodząc z kościoła można nabyć różne, ciekawe rzeczy na kiermasz świąteczny. dochód jest przeznaczony na nowy kościół – kaplicę świętej Rity.
19. W tym tygodniu odbędą się spotkania w sobotę :
• KSM piątek po Mszy Świętej
• Aspiranci o godz. 13.00