Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 18 września 2022 r.

1. Przeżywamy XXV Niedzielę Zwykłą. Msze Św. o godz. 7.00; o 8:00 (w Skrudzinie); 9:00, 10.30 i o 12:00. Po południu o godz.14.50 (wcześniej) Nieszpory i Msza Święta.
2. Bóg zapłać za ofiary składane na budowę kościoła i utrzymanie naszej parafii.
3. W poniedziałek adoracja przez cały dzień.
4. We wtorek o 17.40 koronka i nowenna do Św. Antoniego.
5. W środę o godz. 17:30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Święto Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.
6. W czwartek mdlimy się do Św. Rity.
7. W Piątek wspomnienie Ojca PIO.
8. Dzisiaj i w przyszłą niedzielę 25 września będą zbierane ofiary na kontynuowanie dalszych prac w nowym kościele. Bóg zapłać za zrozumienie, pomoc i składane ofiary. Z całego serca dziękuje wszystkim osobom, które zbierają te ofiary. Bóg zapłać. Możliwość wpłaty poprzez przelew, kartę lub blik. -> Klik <-
9. W przyszłą niedzielę zebranie Rady parafialnej, Rady Ekonomicznej, Rady Budowy Kościoła o godzinie 13:30 na plebani.
10. Konkurs na najpiękniejszy różaniec. Różaniec należy oddać do 6 października – konkurs z nagrodami.
11. Dziękujemy wszystkim za zorganizowanie Mszy Św. na Prehybie: Księżom; Siostrom zakonnym, Ochotniczej Straży Pożarnej – prezesowi Antoni Majerski i Naczelnikowi: Pawłowi Banach za użyczenie agregatu i wszelką pomoc; OSP Gabon, Nadleśnictwu. Szkołom, Stowarzyszeniom. Dziękujemy Panu sołtysowi z Gabonia Praczki Andrzejowi oraz Paniom z Gabonia Praczki i wszystkim osobom, które przygotowały miejsce na Prehybie. Organistom i orkiestrze. Za nagłośnienie Panu Dyrektorowi Ryszardowi Garwol . Wam wszystkim, którzy pięknie uczestniczyliście w tym nabożeństwie. Bóg zapłać.
12. Dziękujemy Firmie Raj: Państwu Kindze i Andrzejowi Stawiarskim za smaczne kołacze.
13. Bóg zapłać za ofiary na kościół: –
a. Elżbieta i Józef Nicpoński ze Skrudziny.
b. Renata i Stanisław Warzecha z Gołkowic i Gabonia Praczki
c. Pewne osoby z Gołkowic Górnych
d. Pewne Rodziny z Gabonia Praczki i Naszacowic.
e. Wszystkim ofiarodawcom, którzy wpłacają na konto i anonimowym Bóg zapłać.
14. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela. Można i trzeba nabyć książkowe kalendarze rolnicze w cenie 30 zł, różańce i wkłady do zniczy i inne wydawnictwa.
15. Można nabyć cudowna wodę z Lourdes .
16. Informacja o zebraniu wiejskim: Dla mieszkańców Gabonia Praczki w przyszłą niedzielę o godzinie 9.00 w Szkole podstawowej w Skrudzinie. Dla mieszkańców Gołkowic Górnych w przyszłą niedzielę o godzinie 16.00 w bibliotece w Gołkowicach Górnych. Dla mieszkańców Gołkowic Dolnych w przyszłą niedzielę o godzinie 18.00 w Wiejskim Domu Kultury w Gołkowicach Dolnych.
17. W tym tygodniu:
– zbiórka LSO w czwartek o godz. 16.30;
– zbiórka LSO w Skrudzinie w piątek o godz. 16.30;
– spotkanie młodzieży z KSM-u w piątek od godz. 19.00 do 20.30;
– 25 września o godz. 16.00 s. Izajasza zaprasza chętne dzieci na pierwsze spotkanie Bractwa Dzieciątka Jezus. Spotkanie odbędzie się w salce parafialnej na wikarówce.
18. Podziękowania od OSP Gołkowice