Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 16 październik 2022 r.

1. Przeżywamy XIX Niedzielę Zwykłą. Msze Św. o 7.00; 8:00 (w kaplicy w Skrudzinie – po Mszy Św. różaniec); 9:00; 10.30 i o 12:00. Po południu o godz. 14.50 Różaniec i Msza Św.
2. Dzisiaj przeżywamy Dzień Papieski.
3. W tym tygodniu dyżur pełni Ksiądz Katecheta Andrzej. Proboszcz pojechał na rekolekcje.
4. Dziękujemy za fory składane na kościół i utrzymanie parafii.
5. Dziękujemy za ofiary składane dzisiaj do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia, pomoc zdolnym dzieciom i młodzieży.
6. W poniedziałek adoracja przez cały dzień.
7. We wtorek Święto Św. Łukasza. Patronalne Święto Służby Zdrowia.
8. We wtorek modlitwy do Św. Antoniego.
9. W środę o godz. 17:30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
10. W Czwartek modlitwy do Św. Rity.
11. W czwartek Msza Św. i różaniec w intencji strażaków żyjących i zmarłych z OSP Gołkowice
12. W sobotę wspomnienie Św. Jana Pawła II.
13. W przyszłą niedzielę Niedziela Misyjna.
14. W kościele i naszej parafii jest zwyczaj składania wypominków. Wypominki to publiczna modlitwa kościoła i wielka pomoc dla zmarłych cierpiących w czyśćcu. Przy wyjściu z kościoła i w zakrystii są kartki na wypominki.
15. Prosimy o przygotowanie grobów, cmentarza na zbliżające się uroczystości.
16. Bóg zapłać za ofiary na kościół:
• Nowożeńcom.
• Pewna osoba – Gołkowice Dolne
• Pewna osoba i rodzina z Czerńca
• Wszystkim ofiarodawcom anonimowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto, Bóg zapłać.
17. Dziękujemy za ofiary złożone przy okazji chleba Świętego Antoniego Bóg zapłać.
18. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela. Egzorcyzmowaną
sól, wodę i specjalny olej . Można nabyć zioła. Kwiaty na groby naszych bliskich.
19. Przy wyjściu z kościoła i kaplicy znajdują się kartki z nazwiskami, osób kandydatów do Rady Parafialnej. Dzisiaj, przez cały tydzień i w przyszłą niedzielę dokonajmy wyboru, stawiając krzyżyk po lewej stronie i karty wrzućmy do specjalnego kartonu.
20. W tym tygodniu:
• Zbiórka aspirantów
• Zbiórka ministrantów
• Spotkanie młodzieży KSM – u w piątek o godz. 19.00 do 20.30
• Próba scholii w sobotę o godz. 10.00 na wikarówce .
21. W przyszłą niedzielę przyjedzie do naszej parafii Zespół „Zbrucz” z Ukrainy. Jeżeli ktoś chciałby ich wspomóc, ofiarować różne rzeczy, produkty, bardzo prosimy o dostarczenie w ciągu tego tygodnia na plebanią.