Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 16 lipca 2023 r.

1. Przeżywamy XV Niedzielę Zwykłą. Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 (w Skrudzinie); 9:00, 10.30 i o 12.00 – nie ma Mszy Świętej w kościele. O 12.00 jest odpust ku czci MB Szkaplerznej u Sióstr Karmelitanek. Dzisiaj na Prehybie j nie ma Mszy Świętej. Po południu /wcześniej/ o 14.50 Nieszpory i Msza Święta.
2. W imieniu Rodziny dziękuję za ofiary składane dzisiaj do puszek na leczenie Wiktorii Wrobel /Wikusi/. Bóg zapłać.
3. Rodzina w ramach wdzięczności zaprasza na kiermasz ciast.
4. Witamy w naszej parafii i naszych rodzinach wszystkich, którzy przybyli na czas odpoczynku i wakacji.
5. W poniedziałek adoracja przez cały dzień.
6. We wtorek koronka i nowenna oraz modlitwy do Św. Antoniego.
7. Bóg odwołał do wieczności Antoniego Kotas ze Skrudziny/Działy Skrudzińskie/ pogrzeb we wtorek o godz.14.00, wyprowadzenie z kaplicy cmentarnej o 13.15. i Różaniec w kościele. Módlmy się o zbawienie Jego duszy i pociechę dla rodziny.
8. Przeżywamy odpust ku czci Świętej Kingi Pani Sądeckiej w Starym Sączu w klasztorze.
9. W środę 19 lipca, nasza parafia udaje się do Św. Kingi, do klasztoru w Starym Sączu. W tym roku również nie będzie pieszej pielgrzymki do Starego Sącza ze względu na ogromny ruch na drodze – potrzebne by były specjalne zabezpieczenia pielgrzymki. Za pielgrzymkę jest ogromna odpowiedzialność.
10. Do Starego Sącza udajemy się indywidualnie swoimi lub innymi środkami lokomocji na godz.18.00. O godz.18.00 Msza Św. w klasztorze i nowenna. Siostry Klaryski serdecznie zapraszają.
11. W środę w naszym kościele nie będzie Mszy Św. wieczornej. Zapraszamy do Starego Sącza do klasztoru na godz.18.00.
12. W czwartek modlimy się do Św. Rity.
13. W sobotę przeżywamy święto Świętej Marii Magdaleny.
14. Wszystkim solenizantkom i solenizantom składamy najlepsze życzenia.
15. Zapisy na Pieszą pielgrzymkę z Tarnowa do Częstochowy w zakrystii….( patrz kartka)
16. Bóg zapłać za ofiary na kościół:
– Parafia Grybów
– Nowożeńcom
– Koło Gospodyń Wiejskich oraz Maria Fryc i Kinga Arendarczyk.
– Władysław, Bogusław Korona z USA /200 $/
– Dariusz i Anna Sikora z Olszanki
– osobom i rodzinom, którzy wpłacili ofiary na konto i anonimowym Bóg zapłać.
17. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela.
18. Można nabyć egzorcyzowane: wodę, sól i specjalny olej.
19. Zapraszamy na pielgrzymkę na Kalwarię Zebrzydowską ……
20. Wszystkim rolnikom w pracach oraz przeżywającym wakacje i urlopy przekazujemy Boże błogosławieństwo.

X Proboszcz