Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 15 październik 2023 r.

1. Przeżywamy XVIII Niedzielę Zwykłą. Msze Św. o 7.00; 8:00 (w kaplicy w Skrudzinie – po Mszy Św. różaniec); 9:00; 10.30 i  o 12:00. Po południu o godz. 14.45 Różaniec i Msza Św.
  2. Dzisiaj przeżywamy Dzień Papieski.
  3. Dziękujemy za ofiary składane na kościół i utrzymanie parafii.
  4. Dziękujemy za ofiary składane dzisiaj do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia, pomoc zdolnym dzieciom i młodzieży.
  5. W poniedziałek adoracja przez cały dzień. W poniedziałek Różaniec o godz. 17.45. Różaniec i Msza Św. w intencji Przedszkola „KARMEL” dzieci, rodziców, Siostry i pracowników.
  6. We wtorek modlitwy do Św. Antoniego.
  7. W środę o godz. 17:30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  8. W środę Święto Św. Łukasza. Patronalne Święto Służby Zdrowia.
  9. W środę mdlimy się za Ochotnicza Straż Pożarną oraz ich Rodziny i za zmarłych Strażaków.
  10. W czwartek Msza Święta o uzdrowienie i uwolnienie pod przewodnictwem Ojca Pacyfika. W czwartek Różaniec o 17.30 prosimy , aby prowadziło Różaniec Koła Radia Maryja.
  11. W Czwartek modlitwy do Św. Rity.
  12. W przyszłą niedzielę Niedziela Misyjna i wspomnienie Św. Jana Pawła II.
  13. Zapraszamy na nabożeństwa Różańcowe.
  14. W kościele i naszej parafii jest zwyczaj składania wypominków . Wypominki to publiczna modlitwa kościoła i wielka pomoc dla zmarłych cierpiących w czyśćcu. Przy wyjściu z kościoła i w zakrystii są kartki na wypominki.
  15. Prosimy o przygotowanie grobów, cmentarza na zbliżające się uroczystości.
  16. Bóg zapłać za ofiary na kościół:
    • Joanna Zabłocka z Gołkowic Górnych
    • Józef Banach z Gołkowic Górnych
    • Pewna osoba – Gołkowice Dolne
    • Pewna osoba i rodzina z Czerńca
    • Wszystkim ofiarodawcom anonimowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto, Bóg zapłać.
  17. Dziękujemy za ofiary złożone przy okazji chleba Świętego Antoniego Bóg zapłać.
  18. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela.
  19. W przyszłą niedzielę do puszek będą zbierane ofiary na prace przy organach  w nowym kościele. Organy  będą nam  towarzyszyć w chwilach radości i smutku przez całe lata. Wspierajmy do dzieło, aby daje kontynuować prace. Bóg zapłać za pomoc i zrozumienie.
  20. W tym tygodniu odbędą się spotkania:
    • We wtorek zapraszamy kandydatów do Sakramentu Bierzmowania z klas 8 wraz z rodzicami na Mszę Świętą, Różaniec i spotkanie na godz. 18.00.
    • W czwartek zapraszamy dzieci przygotowujące się do I spowiedzi i Komunii Świętej wraz z rodzicami na Mszę Świętą i Różaniec o godz. 18.00.
    • Ministrantów zapraszamy na spotkanie w czwartek o godzinie 15.00 w kościele.
    • Kandydatów na ministrantów i wszystkich chłopców, szczególnie uczniów klas III, IV, V i VI którzy pragną zostać ministrantami i zasilić szeregi Liturgicznej Służby Ołtarza naszej parafii zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się  w czwartek o godzinie 15.45 w koście.
    • Spotkanie KSM w piątek po Mszy Św. wieczornej.
  21. Dziękujemy wszystkim osobom, które zorganizowały i uczestniczyły w rozważaniach 24 godzin Męki Pańskiej . Za piękne wyznanie wiary . Bóg zapłać.