Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 13 listopada 2022 r.

1. Przeżywamy XXXIII Niedzielę. Msze Św. o 7.00; 8:00 (w Skrudzinie); 9:00;10.30 i o 12:00. Po południu o godz. 14.50 modlitwy za zmarłych i Msza Św. Światowy Dzień Ubogich.
2. Bóg zapłać za wszystkie ofiary na budowę kościoła.
3. Bóg zapłać za ofiary składane dzisiaj do puszek na projekt kaplicy Świętej Rity w nowym kościele. Uprzejmie proszę o pomoc. Chcemy, aby cała parafia miała udział w upiększaniu wnętrza nowej świątyni, Bóg zapłać.
4. Bóg odwołał do wieczności + Śp. Helenę Szewczyk . Pogrzeb dzisiaj o godzinie 15.00 . Wyprowadzenie z kaplicy cmentarnej o godz. 14.15 , różaniec w kościele. Módlmy się o zbawienie Jej duszy i pociechę dla rodziny i bliskich.
5. Przez cały tydzień modlitwy i wypominki o godz. 17.30. ( z wyjątkiem środy)
6. Msze Św. w kaplicy w środę i piątek o 7.15. Przed Mszą Św. modlitwy za zmarłych.
7. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu od 7.00 do 17.30. Zapraszamy na adorację.
8. We wtorek modlitwy do Św. Antoniego.
9. W środę o godz. 17:30 godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
10. W środę po Mszy Św. wieczornej na plebani spotkanie Caritas Parafialnego i przedstawicieli SZKC.
11. W czwartek modlitwy do Rity. Wspomnienie Świętej Elżbiety.
12. W piątek wspomnienie błog. Karoliny Kózka dziewicy i męczennicy
13. W przyszłą niedzielę uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Święto AK i LSO.
14. W przyszłą niedzielę: 20 listopada o godz. 10.30 przyjęcie aspirantów do grona ministrantów. Zapraszamy rodziców i rodziny.
15. Bóg zapłać za ofiary na kościół:
• Nowożeńcy: Katarzyna Hardy i Damian Olchawa
• Pewne osoby z Podegrodzia i Grybowa.
• Pewna rodzina z Gołkowic Dolnych pewne osoby z Gołkowic Górnych.
• Wszystkim ofiarodawcom anonimowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto, Bóg zapłać.
16. Uprzejmie i gorąco proszę o fundowanie kinkietów do nowego kościoła. Została ufundowana połowa kinkietów. Informacje na tablicach ogłoszeń i stronie internetowej.
17. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela. Wkłady do zniczy, znicze i inne wydawnictwa. Zbierzmy flagi narodowe i zioła.
18. Do Rady Parafialnej zostali wybrani przez głosowanie i z urzędu i z nominacji. >>Sprawdź<<
19. Spotkanie całej Rady Parafialnej odbędzie się we wtorek 22 listopada o godzinie 18.00 Msza Święta, spotkanie w kościele i dalsza część spotkania w Restauracji – Domu Weselnym Zacisze / ze względu na ilość osób /. Uprzejmie prosimy, aby wszyscy byli obecni.