Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 12 listopada 2023 r.

1. Przeżywamy XXXII Niedzielę. Msze Św. o 7.00; 8:00 (w Skrudzinie); 9:00;10.30 i o 12:00. Po południu o godz. 14.45 modlitwy za zmarłych i Msza Św. Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
2. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane dzisiaj na budowę kościoła, kontynuowanie prac wykończeniowych. W środę będzie montowanych 7 stacji Drogi Krzyżowej /postacie/.
3. Bóg zapłać za ofiary składane dzisiaj do puszek na krzyże, które będą się znajdować przed ołtarzami w nowym kościele i kaplicy. . Uprzejmie proszę o pomoc. Chcemy, aby cała parafia miała udział w upiększaniu wnętrza nowej świątyni, Bóg zapłać.
4. Dyżur w Parafii od poniedziałku do czwartku pełni Ksiądz Katecheta Sławomir – proboszcz wyjeżdża na rekolekcje.
5. Bóg odwołał do wieczności + Śp. Antoniego Wysopal z Gabonia – Praczki. Pogrzeb dzisiaj o godzinie 13.00: wyprowadzenie z kaplicy cmentarnej różaniec w kościele i pogrzeb. Módlmy się o zbawienie Jej duszy i pociechę dla rodziny i bliskich.
6. Przez cały tydzień modlitwy i wypominki o godz. 17.30. ( z wyjątkiem środy)
7. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu od 7.00 do 17.30. Zapraszamy na adorację, od 17.30 modlitwy za zmarłych.
8. We wtorek modlitwy do Św. Antoniego.
9. W środę o godz. 17:30 godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
10. W czwartek modlitwy do Rity.
11. W piątek wspomnienie Świętej Elżbiety
12. W sobotę wspomnienie błogosławionej Karoliny Kózka dziewicy i męczennicy.
13. Bóg zapłać za ofiary na kościół:
• Pewne osoby z Podegrodzia i Grybowa.
• Pewna Rodzina z Gołkowic Górnych na Drogę Krzyżowa
• Pewna osoba z Gołkowic Dolnych na krzyże do nowego kościoła.
• Pewna rodzina i osoba z Gołkowic Dolnych pewne osoby z Gołkowic Górnych.
• Wszystkim ofiarodawcom anonimowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto, Bóg zapłać.
14. Uprzejmie i gorąco proszę o zafundowanie dwóch pozostałych witraży, o pomoc w dokończeniu Drogi Krzyżowej do nowego kościoła. Są przygotowywane projekty i będą wykonywane ołtarz i ambonka do kaplicy Św. Rity . Proszę także pomoc w kontynuacji tego pięknego dzieła, które będzie służyć nam i przyszłym pokoleniom.
15. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela. Wkłady do zniczy, znicze, szopki do składania, lampiony ledowe i inne wydawnictwa.