Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 11 września 2022 r.

1. Przeżywamy XXIV Niedzielę Zwykłą. Do południa Msze Św. jak w każdą niedzielę Po południu w kościele nie ma nieszporów i Mszy Św. Rozpoczynamy Tydzień Wychowania w Polsce.
2. Dzisiaj uroczystości patriotyczne na Prehybie po krzyżem koło krzesła Św. Kingi o godz. 14.00. Zachowajmy ostrożność do 16.00 wyjeżdżamy tylko do góry po 16.00 będzie można zjeżdżać w dół. Serdecznie zapraszamy.
3. Dziękujemy za ofiary składane dzisiaj budowę nowego kościoła i utrzymanie naszej Parafii. Bóg zapłać
4. W poniedziałek adoracja przez cały dzień.
5. We wtorek nabożeństwo Fatimskie. O godz. 17.30 różaniec. Prosimy, aby różaniec poprowadziło Koło Radia Maryja. O 18.00 Msza Św. i procesja z lampionami. Serdecznie zapraszamy, aby prosić MB Fatimską o potrzebne łaski.
6. We wtorek modlitwy do Św. Antoniego.
7. W środę Godzinki i nowenna do MBNP. Święto Podwyższenia Krzyża
8. W czwartek modlitwy do świętej Rity. Wspomnienie MB Bolesnej.
9. W przyszłą niedzielę święto Stanisława Kostki – patrona Polski i młodzieży.
10. Przyszła niedziela to niedziela środków społecznego przekazu.
11. W przyszłą niedzielę zapraszamy dzieci na katechezę o 10.15.
12. Zakończyliśmy odprawianie Mszy Św. na Prehybie.
13. Konkurs różańców: odbędzie się konkurs różańców – 30 miejsc nagrodzonych. Wykonane różańce składajmy w zakrystiach do 5 października. Konkurs będzie osobno w Gołkowicach i w Skrudzinie.
14. Wszystkim solenizantkom i solenizantom składamy najlepsze życzenia.
15. W niedziele: dzisiaj – 18 i 25 września odbędzie się zbiórka ofiar na wykonywanie u różnych prac w nowym kościele. Gorąco prosimy o wsparcie i pomoc. Przedstawicieli rad i osób , które zbierają te fundusze prosimy o zabranie list i przekazów. Bóg zapłać za zrozumienie i wszelką pomoc, wszelkie dobro.
16. Informacje o zebraniach wiejskich: – mieszkańców sołectwa Gołkowice Górne 25 września /niedziela/; o godz. 16.00 w bibliotece w Gołkowicach Górnych oraz dzisiaj w Skrudzinie o 9.15.
17. Dziękujemy za ofiary na kościół:
• Pewna osoba z Gabonia Praczki
• Ofiarodawcom, którzy wpłacili ofiary na konto i anonimowym. Bóg zapłać.
18. W tym tygodniu:
– zbiórka LSO we piątek o godz. 16.30;
– spotkanie młodzieży z KSM – u w piątek od godz. 19.00 do 20.30;
– próba scholii w sobotę o godz. 10.00 na wikarówce
– Zapraszamy wszystkie dziewczynki na pierwsze spotkanie DSM w sobotę 17.09.2022 roku o
godzinie 10.00 w domu Sióstr Karmelitanek.
19. Bóg odwołał do wieczności + Janinę Biryt, w Jej intencji zostanie odprawionych 140 Mszy Świętych . Dziękujemy Rodzinie za przekazanie ofiar z Mszy Św. Od uczestników pogrzebu . które wyniosły 1400 zł, / Msze Św. po 70 zł/ na budowę kościoła. Bóg zapłać.
20. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela, Promyczek Dobra i Mały Promyczek Dobra.
21. Można nabyć cudowną wodę z Lourdes wraz z tekstem wyjaśniającym – ofiary przeznaczone sanktuarium
22. Można zabrać zioła oraz egzorcyzmowaną sól, wodę i olej, który można spożywać.
23. W IMIENIU Parafii z całego serca dziękujemy Panom stolarzom: Janowi Job i Jego synowi Sławomirowi Job za wykonanie pięknych, dębowych katafalków .