Ogłoszenia parafialne Gołkowice 8 grudzień 2019 r

1. Przeżywamy II Niedzielę Adwentu. Uroczystość Niepokalanego Poczęcia.  Msze Św. o 6.30; 8:00 (w Skrudzinie); 9:00;10.30 i o 12:00. Po południu o godz.14.50/wcześniej/ Nieszpory i Msza Św.
  2. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane dzisiaj  na budowę kościoła. Wykonywana jest posadzka i wiele innych prac np. instalacje pod posadzką w celu lepszego działania aparatów słuchowych.
  3. W ciągu tygodnia Msze Św. rano o 6.30 ( Roraty) w kaplicy o 7.00 ( Roraty) pół godziny wcześniej Godzinki. Msze Św. wieczorem o 18.00;
  4. We wtorek o 17.40 modlitwy  do Św. Antoniego.
  5. W środę  o godz. 17:30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. W czwartek modlitwy do Św. Rity.
  7. W piątek 38 –ta rocznica stanu wojennego; modlitwa za ofiary stanu wojennego. Wspomnienie Św. Łucji.
  8. W sobotę wspomnienie Św. Jana od Krzyża i ucałowanie Jego relikwii.
  9. W sklepach są wystawione kosze Caritas i zbiórka odbywa się w Biedronkach: w Mostkach i przy rondzie Jana Pawła w Starym Sączu. Składajmy różne rzeczy na pomoc potrzebujących.
  10. Pan organista dalej będzie roznosił opłatki:  w Skrudzinie, Caboniu Praczka i w Gołkowicach
  11. Bóg zapłać za ofiary na kościół:
    1. Parafia Barcice
    2. Ks. Proboszcz z Barcic Andrzej Kędryna.
    3. Pewna osoba i rodzina  z Gołkowic Dolnych
    4. Pewna Rodzina i pewna osoba z Gabonia- Praczki
    5. Pewna Rodzina z Naszacowic.
    6. Andrzej i Arleta Janik z Gołkowic Górnych
    7. Janina i Franciszek Pasoń ze Skrudziny.
    8. osobom i rodzinom anonimowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto. Bóg zapłać
  12. Dziękujmy za ofiary złożone do puszek na Caritas, które wyniosły 3300 zł. Bóg zapłać.
  13. W imieniu parafii z całego serca dziękujemy Paniom z Caritas, właścicielom: Małgorzacie i Marianowi Niemiec  i pracownikom sklepu ABC w Gołkowicach Górnych, za pomoc w zorganizowaniu Świętego Mikołaja. Dziękujemy Panu Janowi Lorek za wszelką pomoc,  Bóg zapłać.
  14. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela. Można i trzeba  nabywać świece na stół wigilijny.
  15. W przyszłą niedzielę będzie  kiermasz misyjny: Serdecznie zapraszamy na kiermasz misyjny, który odbędzie się za tydzień w niedzielę. Po każdej Mszy Świętej jak co roku      będzie można nabyć, wianki, stroiki, pierniki oraz inne ozdoby świąteczne. Dochód z kiermaszu będzie przeznaczony na wsparcie misji.
  16. W nowym kościele wykonywana jest posadzka. W tym tygodniu będzie dostarczony granit z Indii, jest przeznaczony na  prezbiterium i pas procesyjny. Wykonywane są drzwi wahadłowe, wewnętrzne Wspierajmy to wielkie i piękne dzieło.