Ogłoszenia parafialne 12 maja 2019 r.

1. Przeżywamy IV Niedzielę Wielkanocną. Niedziele Dobrego Pasterza. Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 (w Skrudzinie); 9:00; 10:30 i 12:00/rocznica pierwszej Komunii Św./. Po południu o 15.00  Nabożeństwo majowe i Msza Św.
  2. Dzisiaj niedziela adoracyjna.
  3. Bóg zapłać za ofiary składane dzisiaj na budowę kościoła.
  4. Jutro w poniedziałek przeżywamy 13 maja – Dzień Fatimski. Jutro o godz. 19.30 Różaniec-prosimy, aby różaniec prowadziło Koło Radia Maryja i o 20.00 Msza Św. i procesja Fatimska z lampionami. Serdecznie zapraszamy na modlitwę do MB Fatimskiej.
  5. Zapraszam wszystkich, szczególnie dzieci na nabożeństwa majowe.
  6. Msze Św. w kaplicy w Skrudzinie: poniedziałek, wtorek środa o 17.00; czwartek, piątek, sobota o 7.00.
  7. We wtorek Św. Macieja Apostoła.
  8. We wtorek i o 17.40 koronka i nowenna do Św. Antoniego.
  9. W środę młodzież klas III gimnazjum i ósmych przyjmuje Sakrament Bierzmowania w Podegrodziu o godz. 18.00.
  10. W środę z racji bierzmowania nie będzie Mszy Św. wieczornej. Nabożeństwo majowe po Mszy Św. rano o 6.30.
  11.  W czwartek wspomnienie Św. Andrzeja Boboli. Imieniny Biskupa Ordynariusza.
  12. W czwartek modlitwy do Św. Rity
  13.  W sobotę wspomnienie Św. Stanisława Papczyńskiego.
  14.  W sobotę próba scholii o godzinie 10.00. Serdecznie zapraszamy dzieci na próbę.
  15.  W przyszłą niedzielę będzie dodatkowa Msza Św. o godz. 18.00. Do naszej przybędzie obraz Św. JPI i relikwie
  16.  Podać program ………….patrz kartka…………..Serdecznie wszystkich zapraszamy. Wychodząc z kościoła proszę zabrać program.
  17.  Festyn parafialny będzie 23 czerwca 2019 r. w niedzielę. Na festynie wystąpi około  godziny 18.00 Zespół „CIUPAGA”. Uprzejmie proszę o pomoc w zorganizowaniu tego festynu. Proszę o ofiarowanie różnych rzeczy na loterie i na cegiełki. Rzeczy te należy złożyć do 16 czerwca na plebani.
  18.  Zapowiedzi przedmałżeńskie
  19.   W imieniu całej parafii dziękuję za ofiary na kościół:
    1. Ks. Henryk Osora proboszcz z Parafii Librantowa
    2. Dzieci klas IV przezywające rocznice Komunii Św. wraz z rodzicami
    3. Rodzice i dzieci pierwszokomunijne ze Skrudziny
    4. Narzeczeni Joanna Szewczyk i Patryk Pustułka
    5. osobom i rodzinom anonimowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto.
  20.  Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela,   Promyczek Dobra; Przewodnik Katolicki.
  21.  Wszystkim solenizantkom i solenizantom składamy najlepsze życzenia.
  22.  W nowym kościele będą wykonywane mozaiki i montowane boczne drzwi dębowe.
  23. Spotkanie młodzieży klas 3 gim. i klas 8 szkoły podstawowej, przygotowującej się do Sak. Bierzmowania, odbędzie się w poniedziałek i wtorek o godz. 18.00 Msza Św. spotkanie po Mszy Św. wieczornej . Młodzież z rodzinami powinna przystąpić do spowiedzi. Spowiedź Św. w poniedziałek i wtorek o godz. 17.30. Obecność Obowiązkowa.
  24.  Ogłoszenie Dyrekcji ze Szkoły w Starym Sączu
  25.  Zaproszenie na „Bieg barana”