Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice 26 lutego 2023 r.

1. Przeżywamy I Niedzielę Wielkiego Postu. Msze Św. o godz. 7.00; o godz.  8:00  (w Skrudzinie); 9:00; 10:30 i 12:00: Gorzkie Żale i Msza Św. ; o 14.00: Gorzkie Żale i Msza Św.  – w kaplicy i o 16:00 po Gorzkich Żalach Msza Święta..
  2. Dzisiaj zapraszam na Kalwaryjska Drogę Krzyżową po Mszach Św. o 7.00 w Gołkowicach  i 8.00  w Skrudzinie. Zapraszam do udziału w Gorzkich Żalach: w Gołkowicach o 12.00 i 16.00  a w Skrudzinie o 14.00.
  3. Dzisiaj spotkanie Rady Parafialnej, Ekonomicznej o godzinie 13.30 na plebani.
  4. Dzisiaj o godz. 15.00 i przez cały Wielki Post Koronka do Miłosierdzia i Droga Krzyżowa. Bóg zapłać za ofiary na budujący się kościół.
  5. W poniedziałek adoracja przez cały dzień. Modlitwy do Św. Charbela.
  6. We wtorek o 17.40 koronka i nowenna do Św. Antoniego.
  7. W środę godzinki o 17.30 i nowenna do Matki Bożej.
  8. W czwartek Spowiedź Święta od godziny 15.00 do 17.00 z przerwą o godz. 16.00.
  9. W Czwartek I czwartek miesiąca. Godzina Święta od 17.00. Modlitwy do Św. Rity.
  10. W piątek przeżywamy pierwszy piątek miesiąca. Kapłani do chorych pojadą od godziny 8.00. W piątek duchowo i materialnie wspieramy misje święte.
  11. W sobotę pierwsza sobota miesiąca, od godziny 17.00 adoracja.
  12. W sobotę Święto Świętego Kazimierza Królewicza. Wszystkim solenizantom składamy najlepsze życzenia.
  13. W sobotę na godzinę 18.00 zapraszam wszystkie solenizantki i solenizantów by modlić się do Świętego Kazimierza.
  14. Msze Święte w Skrudzinie w środę o godz.7.15 w piątek o godz. 17.00.
  15. W przyszłą niedzielę po Mszach Św. składka do puszek na kwiaty do grobu Pańskiego. Grób zawsze wygląda  piękne i okazale dzięki Waszym  ofiarom.
    Bóg zapłać za każdą ofiarę na ten cel i za troskę o kościół. Bóg zapłać.
  1. W sklepach są wystawione kosze Caritas – składajmy tam różne rzeczy na pomoc.
  2. Wszystkim solenizantkom i solenizantom składamy najlepsze życzenia.
  3. W związku z planowanym pracami w nowym kościele zwracam się o przeprowadzenie zbiórki ofiar >>ZOBACZ<<
  4. W imieniu parafii dziękuję wszystkim za ofiary na kościół :

# Józef Plata z Gołkowic Dolnych

# Pewna Rodzina z Gołkowic Górnych, Skrudziny  i Gabonia Praczki

# Pewna osoba z Gołkowic Dolnych część na tabernakulum do kaplicy.  .

— wszystkim ofiarodawcom anonimowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto
Bóg zapłać.

1. Uprzejmie prosimy o fundowanie kinkietów, witraży do nowego kościoła i tabernakulum do kaplicy Św. Rity .
  2. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety, Zabierzmy gazetę „ Dobre Nowiny”.
  3. Można nabyć baranki i paschaliki na stół wielkanocny.
  4. Rozpoczyna się kiermasz świąteczny, przy wyjściu z kościoła są do nabycia piękne rzeczy na wielki tydzień, święta, zbliżając się uroczystości. Dochód z kiermaszu przeznaczony na nowy kościół. Ofiary są dobrowolne. Dziękuję za Wasze zrozumienie i wszelka pomoc.
  5. Informacje: Pierwsza Komunia Święta będzie w naszej parafii 14 maja 2023 roku o godzinie 11.00. Rocznica pierwszej Komunii Świętej będzie 7 maja w Niedzielę o godzinie  00. Bierzmowanie 15 maja w poniedziałek o godzinie 15.30 w Gaboniu.
  6. Festyn parafialny będzie 11 czerwca w niedzielę. Uprzejmie proszę o pomoc w organizacji festynu, o przynoszenie różnych rzeczy na loterie i na nagrody .
  7. Kurs przedmałżeński rozpocznie się w Starym Sączu w sobotę 4.03 o godz. 18.00 w domu parafialnym przy ulicy Mickiewicza.