You are currently viewing Życzenia na Święta 2023

Życzenia na Święta 2023

„Za oknem jest cicho i ciemno, puszyste ścielą się płatki. Niech serca się z sercem podzielą dziś Wigilijnym opłatkiem. Gdy gwiazda, co Noc tę rozjaśni, dotknie Was swoim ramieniem, wnet światłem radości ogrzeje spełni najskrytsze marzenia. A Miłość tej Nocy cudownej, w sercach zamieszka głęboko i sprawi, że święta w Was będą częściej niż tylko raz w roku”.

DRODZY PARAFIANIE

Życzę Wam by blask Nowonarodzonej Maleńkiej Miłości rozświetlał Wasze rodziny i domy. Spokoju w sercu, radości która będzie wypełniała wasze myśli. Życzę Wam uśmiechu i życzliwości w codziennych sprawach, życzę by troska i braterstwo zjednywało Was i Wasze rodziny  każdego dnia, Miłość i nadzieja napełniała Wasze umysły , a dobroć była obecna w drugiej osobie. Niech czas świąteczny będzie jaśniał jak gwiazdy na niebie i przypominał o wytchnieniu od  codziennego pędu.

Niech Jezus błogosławi we wszystkich trudach codziennego dnia, obdarzy radością , szczęściem i zdrowiem.

Szczęść Boże i pięknych rodzinnych świąt!!

życzy ks. Proboszcz Kazimierz Koszyk

„Świąteczny czas złoty świecy blask
Nadzieje masz tyle wiary w nas
Nie jesteś sam dajesz zamiast brać