Zbiórka ofiar na wykonanie dwóch witraży  nowym kościele

W imieniu Rady Parafialnej i całej Parafii dziękuje firmie, mieszkańcom Gołkowic Dolnych bloków: 110 i 116 oraz osobom indywidualnym, którzy złożyli ofiary na wykonywanie witraży.

Zwracam się z serdeczna prośbą /taki pomysł poddali parafianie/, aby mieszkańcy Gabonia – Praczki i Skrudziny ufundowali mniejszy witraż, a mieszkańcy Gołkowic Dolnych i Gołkowic Górnych największy witraż w nowym kościele. Uprzejmie proszę, aby zbierania ofiar dokonali grupowi w swoich regionach.

Zbieranie ofiar odbędzie się w niedziele:10  i 17 grudnia 2023  r. i w inne dogodne dla nas dni.

Możemy się z nimi umówić na odpowiedni dla nas czas. Ofiary można wpłacić osobiście w banku; złożyć w kościele.

Ofiary składane na budowę kościoła można, trzeba i należy odliczyć od  podatku.

Zostało wykonanych bardzo wiele prac dzięki Waszej pomocy i ofiarności. Niech po każdej miejscowości pozostanie piękna Pamiątka, piękne wspólne dzieło.

Bóg zapłać za zrozumienie i wszelką pomoc.

B Ó G  Z A P Ł A Ć