Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice 24 października 2021 Copy

Parafia Gołkowice – 24 październik 2021 r.

1. Przeżywamy 30 Niedziela – Niedziela Misyjna. Msze Św. o 7.00; 8.00 (w kaplicy); 9.00; 10.15 – katecheza dla dzieci; 10.30;12.00 i o 15.00 Różaniec i Msza Święta. Rozpoczynamy tydzień misyjny.
2. Dziękujemy za wykonane różańce na konkurs. Dzisiaj są rozdawane nagrody za różańce. Nagrody otrzymali wszyscy uczestnicy. Listy znajdują się na tablicach ogłoszeń i stronie internetowej. Prosimy, aby zabrać nagrody i różańce.
3. Dziękujemy jurorom za pracę oraz Państwu Małgorzacie i Marianowi Niemiec ich sklepowi za przygotowanie nagród i wszelka pomoc. Bóg zapłać.
4. Zapraszamy na różaniec: w kaplicy przez cały tydzień o godz. 7.00 potem Msza Św.
5. W poniedziałek adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie od 7.00 do 17.30. o 17.30 Różaniec Przed Mszą Świętą.
6. We wtorek modlitwy do Św. Antoniego.
7. W środę Godzinki o godz. 17.30, nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
8. W czwartek modlitwy do Św. Rity . Wspomnienie Św. Szymona i Judy Tadeusza, apostołów.
9. Spowiedź Św. przed uroczystością Wszystkich Świętych i Otawą będzie we piątek 29 października 2021 od 14.00 do 17.30 z przerwą o godzinie 16.00. Zapraszam do korzystania ze Spowiedzi Św., aby uzyskać wiele odpustów i pomagać naszym zmarłym.
10. W przyszłą niedzielę Uroczystość Poświęcenia miejscowego kościoła.
11. W sobotę i przyszłą niedzielę będziemy gościć Zespół „Zbrucz „ z Ukrainy. Nabywając różne pamiątki wspieramy dzieci pokrzywdzone w wojnie w Donbasie.
12. W przyszłą niedzielę do puszek będą zbierane ofiary na pomoc dzieciom, rodzinom pokrzywdzonym w wojnie.
13. Przygotujmy cmentarz, groby naszych bliskich na zbliżające się uroczystości
14. Zabierzmy kartki na wypominki roczne i listopadowe.
15. Bóg zapłać za ofiary na kościół:
◦ Pewna Rodzina z Naszacowic
◦ Pewna rodzina z Moszczenicy
◦ Wszystkim ofiarodawcom anonimowym i tym, którzy ofiary wpłacili na konto. Bóg zapłać.
16. Uprzejmie proszę o fundowanie stacji Drogi Krzyżowej do nowego kościoła. W imieniu parafii dziękuję za ufundowanie stacji drogi krzyżowej:  Rodzina Pietrzak; Bożena i Dariusz Wańczyk.
17. Prośba odnośnie parkowania w czasie uroczystości: bardzo prosimy, by samochody parkować na parkingach, również za starym kościołem, jest przygotowana duża część parkingu/ łatwiej będzie wyjeżdżać/. Nie wolno parkować na chodnikach. Absolutnie nie wolno parkować po obydwu stronach drogi. Zachowajmy rozsądek i nie narażajmy się na problemy.
18. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela, Miłujcie się, kalendarze rolnicze, różańce, wkłady do zniczy i wiele innych rzeczy.
19. Zwróćmy uwagę: z soboty na niedzielę nastąpi zmiana czasu z letniego na zimowy.