Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 7 stycznia 2024 r.

1. Przeżywamy Niedzielę – Święto Chrztu Pańskiego. Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 (w Skrudzinie); 9:00; 10:30 i 12:00; o 14:45 /wcześniej/ Nieszpory i Msza Św.
2. Niedziela adoracyjna. Zmiana tajemnic w Rożach.
3. Bóg zapłać za ofiary na kościół i utrzymanie Parafii. Bóg zapłać.
4. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Św. o godz.7.00 i przez cały dzień.
5. We wtorek o 17.40: koronka i nowenna do Św. Antoniego.
6. We wtorek pogrzeb Marii Adamczyk ze Skrudziny. Wyprowadzenie z kaplicy cmentarnej
o 13.20, Różaniec i pogrzeb. Różaniec dzisiaj o godz.16.00 i poniedziałek po Mszy Św. wieczornej w kościele. Módlmy się o zbawienie Jej duszy i pociechę dla rodziny.
7. We wtorek Jasełka w Szkole Podstawowej w Skrudzinie o godzinie 17.30. Zapraszamy.
8. W środę o 17.30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej.
9. W czwartek modlimy się do Św. Rity.
10. W przyszłą niedzielę ofiary będą zbierane na budowę nowego kościoła.
11. W imieniu całej parafii dziękujemy za ofiary na kościół:
– Lucyna i Bronisław Majerski z Kadczy
– Halina i Aleksander Piętka z Gołkowic Dolnych
– wszystkim, którzy składają ofiary na witraże.
– Rodzinom , osobom anonimowym. Bóg zapłać.
12. Zabierzmy wodę poświęconą oraz egzorcyzmowane: sól, wodę i olej, który można spożywać, nacierać ciało prosząc o zdrowie.
13. Zabierzmy kadzidło, kredę i mirrę.
14. Zapraszamy na bal >>Zobacz szczegóły<<
15. Zapraszamy Dzień Seniora: 28 stycznia, w niedzielę będzie Msza Św. w Zaciszu o godzinie 13.30 później spotkanie. Wszystkich Seniorów serdecznie zapraszamy.
16. Kolędą – wizyta duszpasterska: >>Zobacz szczegóły<<