Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 7 listopada 2021

Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice
7 listopada 2021 r.

1. Przeżywamy XXXII Niedzielę. Msze Św. jak w każdą niedzielę. O 14.50/wcześniej/ koronka za zmarłych i wypominki, o 15.00 Msza Święta. Niedziela adoracyjna.
2. Codziennie pół godziny przed Mszą Św. z wyjątkiem środy wypominki i koronka za zmarłych.
3. W poniedziałek po Mszy Św. wieczornej na plebani spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego.
4. We wtorek modlitwy do Św. Antoniego. Święto poświęcenia Bazyliki Lateraneńskiej.
5. W środę godzinki i nowenna do Matki Bożej.
6. W czwartek będziemy przeżywać Rocznicę Odzyskania Niepodległości. Narodowe Święto Niepodległości. Msze Święte o godz. 7.30: montaż słowno muzyczny i Msza o godz.8.00……..(patrz program) Św. Po Mszy Św. Apel poległych na cmentarzu;10.30 i o 12:00. Po południu w kaplicy w Skrudzinie o 14.00 i w kościele o godz.15.00 Msza Św.
7. W przyszłą niedzielę ofiary na budowę nowego kościoła. Wspierajmy to wielkie i piękne dzieło.
8. Msze Święte w kaplicy w Skrudzinie w środę i piątek o godz. 7.15.
9. Na święto narodowe udekorujmy nasze domy i mieszkania flagami.
10. Bóg zapłać za ofiary na budowę nowego kościoła.
11. Bóg zapłać za ofiary na kościół:
◦ Parafia w Męcinie
◦ Ks. proboszcz z wypominek = 5000 zł – na kuranty i odtwarzanie pieśni do nowego kościoła
◦ Pewna Rodzina z Gołkowic Górnych
◦ Pewna Rodzina ze Skrudziny
◦ Wszystkim ofiarodawcom anonimowym Bóg zapłać.
12. W imieniu Parafii dziękuję Państwu Zofii i Władysławowi Sychowskim, Firmie Rolbud za ufundowanie witraża nr 8, po lewej stroni do nowego kościoła. Bóg zapłać .
13. Ofiary na Drogę Krzyżową:
• Pewna rodzina z Gołkowic Górnych – jedna stację
• Na cześć stacji: Józefa Florek z dziećmi z Gołkowic Dolnych i pewna osoba z Gołkowic Górnych
14. Przychylając się do prośby niektórych parafian i osób modlących sie w naszym kościele, które chcą złożyć ofiarę na stację drogi krzyżowej, w przyszłą niedzielę do puszek będą zbierane ofiary na drogę krzyżową. Dziękuję za wszelkie dobro i poddawanie pomysłów.
15. Uprzejmie i pokornie proszę o fundowanie stacji drogi krzyżowej.
16. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela. Zicze, wkłady do zniczy, różne wydawnictwa.
17. W tym tygodniu będą zbiórki:
• We wtorek o godz. 17.30 bierzmowani
• W środę o godz. 16.30- ministranci