Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 31 październik 2021r.

Parafia Gołkowice – 31 październik 2021r.

1. Przeżywamy XXXI Niedziela – Uroczystość: Rocznica Poświęcenia Kościoła Miejscowego. Niedziela synodalna. Msze Św. do południa jak w każdą niedzielę. Po południu o godz. 15.00 Różaniec i Msza Św.
2. Serdecznie witamy Zespół „Zbrucz” z Ukrainy. Pozostańmy na krótki koncert.
3. Zapraszamy do nabywania różnych pamiątek.
4. We wtorek koronka i nowenna do Świętego Antoniego.
5. Dziękujemy za ofiary składane na budowę kościoła i utrzymanie parafii.
6. Dziękujemy za ofiary składane dzisiaj do puszek przeznaczone dla dzieci w krajach gdzie panuje wojna.
7. W poniedziałek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msza Św. o: 7.00; 8:00 (w Skrudzinie); 9:00;10.30 i o 13:00: Msza Św. nieszpory i procesja na cmentarz.
Zapraszamy wszystkich do udziału w tych uroczystościach o godz.13.00. Na cmentarzu zechciejmy czynnie uczestniczyć w modlitwach, pozostańmy do końca procesji. W czasie procesji na cmentarz będzie poświęcenie zniczy i kwiatów na grobach naszych bliskich.
8. We wtorek Wspomnienie Wszystkich Wiernych zmarłych ( Dzień Zaduszny) Msze Św. o godz. 7.00; 8.00 – w Skrudzinie; 9.00; 10.30 i po południu o godz. 18.00 koronka zamarłych, wypominki Msza Św.
9. Bóg zapłać za ofiary składane w uroczystość Wszystkich Świętych do puszek przy bramach cmentarza na Seminarium Duchowne w Tarnowie.
10. W Dzień Zaduszny podczas Mszy Św. również będą zbierane ofiary na utrzymanie Seminarium Duchownego w Tarnowie.
11. Od 1 do 30 listopada/ przez cały miesiąc/, codziennie można i trzeba zyskać odpust zupełny i ofiarować za zmarłych.
12. Od 3 listopada koronka do za zmarłych połączona z wypominkami pół godziny przed Mszą Św. w kościele i kaplicy. W niedziele o godz. 15.00. W kaplicy będą Msze Św.: poniedziałek, wtorek o godzinie 8.00; i środę, czwartek, piątek i sobotę o godzinie 7.15.
13. W środę Godzinki i nowenna do MBNP.
14. W środę po Mszy Świętej wieczornej na plebani spotkanie Akcji Katolickiej.
15. W tym tygodniu przeżywamy:
& I czwartek miesiąca i modlitwy do Św. Rity. Godzina Święta od 17.00. Wspomnienie Św. Karola Boromeusza.
& I Piątek miesiąca: wspierajmy misje święte. Kapłani do chorych pojadą po Mszy Św. w Skrudzinie.
& I Sobota o godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. .
16. Bóg zapłać za ofiary na kościół:
• Rusin Maria z Nowego Sącza
• Pewna Rodzina z Gołkowic Dolnych
• Wszystkim ofiarodawcom anonimowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto parafialne, Bóg zapłać.
17. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela. Wkłady do zniczy i inne wydawnictwa. Zabierzmy gazetę „ Dobre Nowiny”.
18. Prośba odnośnie parkowania: bardzo prosimy, by samochody parkować na parkingach.
19. Państwo Angelika i Grzegorz Klag z rodziną udostępniają na ten czas parking koło Domu Weselnego „Zacisze”, można parkować. Dziękujemy za życzliwość.
20. Uprzejmie i gorąco proszę o fundowanie stacji drogi krzyżowej.
21. Spotkania: w środę 0 16.30 – aspirantów; w czwartek om 16.30 – w kaplicy lektorów; w piątek o 16.30 – lektorów i w piątek o godz. 19.00 KSM.
22. Zabierzmy kartki na wypominki………