Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 31 grudnia 2023 roku

1. Przeżywamy Niedzielę – Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Dzisiaj zakończenie roku kalendarzowego. Modlimy się do Świętego Sylwestra. Msze Św. jak w niedziele. Po południu o 14.45 Nieszpory i Msza Święta, po Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu: podziękowania, prośby uwielbienie Boga i przeproszenie za cały rok.
2. Po Mszy Świętej adoracja do 24.50 – modlitwy za Ojczyznę.
3. Msze Święte i nabożeństwa: o 21. Apel Jasnogórski; o godz.22.00 u Sióstr Karmelitanek w kaplicy; o 23.00 w kaplicy na Prehybie, o 1.00 za Ojczyznę i o błogosławieństwo w Nowym Roku.
4. W poniedziałek przeżywamy Nowy Rok- Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Maryi. Światowy Dzień Modlitwy o pokój. Msze Św. jak w niedzielę. Po południu o 14.45 /wcześniej/ Nieszpory i Msza Św.
5. W poniedziałek nie ma adoracji.
6. We wtorek modlitwy do Świętego Antoniego. Wspomnienie Św. Bazylego i Grzegorza z Nazjanzu.
7. W środę Godzinki i Nowenna do MBNP.
8. W czwartek pierwszy czwartek miesiąca. Godzina Święta od godz.17.00.
9. W piątek przezywamy pierwszy piątek miesiąca. Wspierajmy duchowo i materialnie misje święte i misjonarzy.
10. Kapłani do chorych w tym miesiącu nie pojadą ze względu na kolędę.
11. W sobotę Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze Święte jak w niedzielę. Po południu o 14.45 /wcześniej/ Nieszpory i Msza Święta.
12. W sobotę 6 stycznia zapraszamy na Orszak Trzech Króli. >>Zobacz szczegóły<<
13. W sobotę będą do zabrania kadzidło i kreda, będziemy je poświęcać w czasie każdej Mszy Świętej.
14. W sobotę do puszek będą zbierane ofiary na misje i kraje misyjne.
15. Pierwsza Sobota miesiąca. Ze względu na uroczystość adoracja od 14.00 – będzie trwać 45 minut.
16. Msze Św. w kaplicy – Skrudzinie w środę i piątek o godz.17.00.
17. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic w Różach. Święto Chrztu Pańskiego.
18. Dziękuję za zorganizowanie kolędy misyjnej: Siostrze Izajaszy; Aleksandrze Biel KSM; Pani Teresie Janik, Paniom ze Skrudziny, wszystkim opiekunom, rodzicom, młodzieży i dzieciom. Wam za pomoc w przeprowadzeniu kolędy misyjnej, życzliwość i złożone ofiary. Bóg zapłać.
19. Zapraszamy na bal charytatywny i Dzień Seniora >>Zobacz szczegóły<<
20. Bóg zapłać za ofiary na kościół:
a. Koło Radia Maryja – na witraż
b. Pewne Rodzina z Golkowic Górnych i Dolnych
c. Rodzina Bodzionych z Gołkowic Dolnych
d. Pewna osoba z Naszacowic
e. Wszystkim ofiarodawcom anonimowym Bóg zapłać.
f. Grupowym za zbieranie ofiar na witraże i osobom które składają ofiary na witraże Bóg zapłać
21. Kolęda wizyta duszpasterska >>Zobacz szczegóły<<
22. W nowym kościele została zamontowana cała Droga Krzyżowa.
23. Wychodząc zabierzmy „Echo z Gołkowic” – dziękuję Redakcji oraz Annie i Grzegorzowi Gorczowskich za wydanie tego echa.
24. Wychodząc z kościoła można nabyć: egzorcyzmowana sól, wodę i olej, który można spożywać zabierzmy wodę poświęcona .