Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 25 lipca 2021

Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne
Parafia Gołkowice – 25 lipca 2021 r.

1. Przeżywamy XVII Niedzielę Zwykłą. Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 (w Skrudzinie); 9:00; 10.30; 12:00; Z Racji festynu dzisiaj nie będzie Mszy Św. na Prehybie i nie będzie nieszporów i Mszy Św. o godz. 15.00.
2. Dzisiaj jest niedziela synodalna.
3. Bóg zapłać za ofiary składane na budowę kościoła.
4. Witamy w naszej parafii i naszych rodzinach wszystkich, którzy przybyli na czas odpoczynku i wakacji.
5. Dzisiaj w naszej Parafii jest festyn parafialny. Zapoznajmy się z programem. Zaprośmy swoim krewnych, znajomych i przyjaciół. ………….. program……..
6. W poniedziałek oddajemy cześć Świętym Joachimowi i Annie, rodziców Matki Bożej.
7. W poniedziałek nasza Parafia będzie przeżywać dzień Adoracji Najświętszego Sakramentu i modlić się za całą diecezję. Adoracja będzie trwać po Mszach Św. od 7.00 do 18.00. Prosimy o prowadzenie adoracji od 12.00 – Gaboń Praczka. Od 13.00 – Skrudzina. Od 14.00 – Gołkowice Górne. O godz. 15.00 Gołkowice Dolne – Koło Radia Maryja. O 17.30 będą Nieszpory i zakończenie adoracji i Msza Św. Zechciejmy znaleźć chwilę czasu i pozostać po Mszach Św. albo przyjść na adorację.
8. W poniedziałek o 7.00 Różaniec, który poprowadzą Panie: Zofia Gołdyn i Teresa Słowik.
9. We wtorek modlitwy do Św. Antoniego.
10. We wtorek po Mszy Świętej wieczornej na plebani spotkanie komitetu organizacyjnego festynu.
11. W środę Godzinki i nowenna do MBNP.
12. W środę oddajemy cześć Świętemu Charbelowi, po Mszach Świętych błogosławieństwo oleju Św. Charbela.
13. W czwartek modlimy się do Św. Rity
14. Zapisy na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy w zakrystii………….
15. Bóg zapłać za ofiary na kościół:
– Teresa i Jan Florek z Gołkowic Górnych
– Stanisława i Julian Obrzud z Naszacowic
– Pogwizd Danuta z Gołkowic Górnych
– osoby i rodziny, które na różne sposoby wsparły festyn.
– osobom, które wpłaciły ofiary na konto parafialne i tym, które prosiły o anonimowość. Bóg zapłać.
16. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela i inne.
17. Wychodząc z kościoła nabywajmy cegiełki, losy loterii fantowej. Można wygrać wiele ciekawych rzeczy, 2000 zł, samochód osobowy.
18. W przyszłą niedzielę do puszek będą zbierane ofiary w Polsce i innych krajach, poszkodowane przez ostatnie kataklizmy.
19. Zapraszamy na pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej……..
20. Zapraszamy na pielgrzymkę go Lichenia, Sokółki i innych miejsc. Szegóły na plakatach i stronie internetowej.
16. Wszystkim rolnikom w pracach żniwnych oraz przezywającym wakacje
przekazujemy Boże błogosławieństwo.