Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 19 marca 2023 r.

1. Przeżywamy 4 Niedziele Wielkiego Postu. „Laetare – „ Raduj się Jerozolimo” Msze Św. o godz. 7.00 (Droga Krzyżowa); o godz. 8:00 (w Skrudzinie – Droga Krzyżowa); 9:00, 10:30 i 12:00 – Gorzkie Żale, o 14:00 (w kaplicy) – Gorzkie Żale, Msza Św. i o 16.00 – Gorzkie Żale i Msza Św.
2. Dziękuję za ofiary składane na utrzymanie i istnienie parafii, kościołów.
3. W poniedziałek przez cały dzień adoracja Najświętszego Sakramentu . Modlitwy do Św. Charbela.
4. W poniedziałek liturgiczna uroczystość Św. Józefa. Msze Św. o 6.30; 715. w kaplicy o 17.00 u Sióstr i o godzinie 18.00.
5. We wtorek koronka i nowenna do Św. Antoniego.
6. We wtorek od 17.00 Spowiedź Święta dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania i ich rodzin.
7. We wtorek na Mszę Św. zapraszamy wszystkich kandydatów do Sakramentu Bierzmowania. Po Mszy Św. w kościele próba generalna przed bierzmowaniem.
8. W środę od 17.00 Spowiedź Święta dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania i ich rodzin.
9. Środa o godz. 17:30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
10. W środę po Mszy Św. wieczornej na plebanii spotkanie Akcji Katolickiej.
11. W czwartek modlitwy do Św. Rity.
12. W czwartek Sakrament Bierzmowania dla młodzieży klas 8 – ch w Gaboniu o godzinie 18.00. Zabieramy się w Gaboniu o 17.30.
13. Zapraszamy na Drogi Krzyżowe w tygodniu i niedziele i na Gorzkie Żale.
14. W piątek o godzinie 16.15 Droga Krzyżowa dla dzieci – zapraszamy wszystkie dzieci.
15. W sobotę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Dzień Świętości życia.
16. Msze Święte w kaplicy: w poniedziałek o 7.15; w środę o 7.15; w piątek o 16.30 – adoracja o 17.00 Msza Św. i Droga Krzyżowa.
17. Dzisiaj są dalej zbierane ofiary dla prace w nowym kościele ….. przyjmijmy te osoby z otwartym sercem, Pan Bóg wszystkim wielokrotnie wynagrodzi.
18. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Rekolekcje Święte. Sprawdź program >>
19. Rekolekcje będzie głosił Ksiądz profesor Józef Młyński.
20. Na zakończenie rekolekcji 29 marca, w środę na wszystkich Mszach Św. będę zbierane ofiary dla rekolekcjonisty, które będą naszą wdzięcznością za dar rekolekcji.
21. Z okazji niedzieli palmowej wykonajmy palmy. Będzie konkurs z nagrodami.
22. W imieniu parafii dziękuję za ofiary na kościół:
– Elżbieta i Józef Nicpoński ze Skrudziny / kinkiety/.
– Bożena i Władysław Baziuk z Nowego Sącza
– Pewna rodzina z Gołkowic Górnych /tabernakulum do kaplicy – cześć /. Naszacowic
i Gabonia Praczki. Pewna osoba z Golkowic Dolnych.
– wszystkim ofiarodawcom anonimowym, osobom i rodzinom, które przekazały ofiary
przedstawicielom rad, osobom które zbierają ofiary i które wpłacają ofiary na
konto Bóg zapłać.
23. Można nabyć gazety, różne wydawnictwa. Zapraszamy na kiermasz świąteczny.
24. Można nabywać baranki i paschaliki na stół wielkanocny. Zioła, wkłady do zniczy.
25. Prosimy o składanie różnych darów do koszy Caritas i w Biedronkach w Mostkach i przy rondzie Św. JP II w Starym Sączu i w naszych sklepach.
26. Próba scholii w sobotę o godzinie 10.00.
27. Zapowiedzi przedmałżeńskie.
28. Przy nowym kościele zostały ułożone płyty granitowe na wjeździe dla niepełnosprawnych i chodach od strony zakrystii. Są wykonywane barierki.
29. Uprzejmie proszę o fundowanie kinkietów i wyposażenie kaplicy Św. Rity.
30. Wielkie podziękowania Wam wszystkim, wszystkim fundatorem. Bóg zapłać.
Niech Święty Antoni i Święta Rita wszystko wielokrotnie wynagrodzi.