Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 14 stycznia 2024 r.

1. Przeżywamy 2 Niedzielę Zwykłą. Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 (w Skrudzinie); 9:00; 10:30 i 12:00; o 14:45 /wcześniej/ Nieszpory i Msza Św.
  2. Bóg zapłać za ofiary na budowę nowy kościół.
  3. W poniedziałek adoracja Najświętszego Sakramentu przez cały dzień.
  4. We wtorek o 17.40: koronka i nowenna do Św. Antoniego.
  5. W środę o 17.30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej.
  6. W środę po Mszy Świętej wieczornej na plebani spotkanie Akcji Katolickiej.
  7. W czwartek modlimy się do Św. Rity.
  8. W przyszła niedzielę  przeżywamy Dzień Babci.
  9. W przyszły poniedziałek przeżywamy Dzień Dziadka.
  10. Wszystkim babciom i dziadkom składamy najlepsze życzenia, otoczmy ich naszą modlitwą i życzliwością.
  11. W niedzielę 28 stycznia serdecznie zapraszamy wszystkich Seniorów na Dzień Seniora. O godzinie 13.30 Msza Święta w Domu WESELNYM ZACISZE, później obiad i dalsze spotkanie. Uprzejmie prosimy rodziny by pomóc seniorom w przybyciu na spotkanie.
  12. Msze Święte w kaplicy w Skrudzinie w środę i piątek o godzinie 17.00.
  13. W imieniu całej parafii dziękujemy za ofiary na kościół:

– Bożena i Władysław Baziuk z Nowego Sącza

– Irena i Gerard Ochman z Dobriszyn – na witraż

– wszystkim osobom i rodzinom aminowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto.

1. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety.
  2. W przyszłą niedzielę do puszek będą zbierane ofiary na ogrzewanie kaplicy, kościoła i nowego kościoła – jest ogrzewany do 7 stopni. Bóg zapłać za pomoc i zrozumienie.
  3. Kolęda:

Ks. Sławomir Korus – Katecheta :

16.01.2024 r. – wtorek od godz.15.00: Skrudzina od Lidii i Bronisława Szewczyk , domy za

rzeką do Rodzin Zabłockich i Klimków.

17.01.2024 r. – środa –od godz.15.00: Gołkowice Górne od Marii i Mieczysława

Gancarczyk  do Janiny Cebuli, Doroty i Krzysztofa Konieczny

18.01.2024 r. – czwartek- od godz.15.00: Gołkowice Górne od Marii i Henryka oraz

Angeliki i Grzegorza Klagów do Zofii i Wojciecha Majerski

prosimy o przysłanie pojazdów.