Ogłoszenia parafialne Parafia Gołkowice – 1 sierpnia 2021 r.

Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia parafialne
Parafia Gołkowice –

1 sierpnia 2021 r.

1. Przeżywamy XVIII Niedzielę Zwykłą. Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 (w Skrudzinie); 9:00; 10.30; 12:00; o 13.30 na Prehybie. Po południu o godz. 14.50 Nieszpory (wcześniej) i Msza Święta. Dzisiaj jest zmiana tajemnic w Różach. Dzisiaj przeżywamy rocznicę powstania .
2. Bóg zapłać za ofiary składane na budowę kościoła.
3. Witamy w naszej parafii i naszych rodzinach wszystkich, którzy przybyli na czas odpoczynku i wakacji.
4. Dzisiaj składamy ofiary do puszek, na pomoc osobom i rodzinom dotkniętych różnymi nawałnicami, kataklizmami w Polsce i Europie. Bóg zapłać za piękny gest dobroci
5. W poniedziałek modlimy się do Świętego Charbela .
6. We wtorek o 17.40 koronka i nowenna do Św. Antoniego.
7. W środę o godz. 17:30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Wspomnienie Świętego Jana Vianneya.
8. W czwartek spowiedź Święta przed I piątkiem od godz. 16.00 do 17.00 z półgodzinna przerwą o 17.00.
9. Pierwszy Czwartek miesiąca. Godzina Święta od 17.00. Prosimy Koło Radia Maryja o prowadzenie Godziny Świętej. Modlitwy do Św. Rity.
10. Pierwszy piątek miesiąca: Kapłani do chorych pojadą po Mszy Świętej w Skrudzinie Modlimy się i wspieramy materialnie misje święte.
11. W piątek Święto Przemienienia Pańskiego.
12. Pierwsza Sobota miesiąca. O godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu.
13. Msze Święte w kaplicy w Skrudzinie: w środę i piątek o godz. 715, w niedzielę o godz. 8.00.
14. W przyszłą niedzielę składka jest przeznaczona na budowę nowego kościoła. Wspierajmy to piękne dzieło.
15. Rozpoczniemy miesiąc sierpień, zachowajmy trzeźwość.
16. Zapisy na Pieszą Pielgrzymkę do Częstochowy w zakrystii….
17. Bóg zapłać za ofiary na kościół:
◦ pewnej osobie z naszej parafii
◦ od nowożeńcom
◦ Osobom, które wpłaciły ofiary na konto i anonimowym. Bóg zapłać
18. Zapowiedzi przedmałżeńskie …… patrz kartka…………..
19. W ostatnią niedzielę odbył się Festyn Parafialny. W imieniu całej Parafii serdecznie dziękuję Komitetowi Organizacyjne, firmom, sklepom, Akcji Katolickiej, Caritas, AK, pracownikom kościoła, młodzieży i dzieciom. Dziękujemy wszystkim sponsorom i ofiarodawcą. Bliższe informacje i podziękowania będę podane w przyszłą niedzielę. Ofiary z festynu przekazane na budowę Kościoła.
20. Bóg odwołał do wieczności + Śp. Antoniego Konieczny. Dziękujemy rodzinie, która przekazała ofiary od uczestników na budowę kościoła. Ofiary te wyniosły 1700 zł.
21. Część Mszy Świętych za Antoniego Konieczny przekazaliśmy Księżom: Ojcu Krzysztofowi, Ks. Grzegorzowi Kozieńskiemu i Stanisławowi Sowiński, Ks. Józefowi Ogorzały.
22. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela i inne.
23. Wszystkim rolnikom w pracach żniwnych oraz przeżywającym wakacje przekazujemy Boże błogosławieństwo.

Ks. proboszcz Kazimierz Koszyk