Ogłoszenia parafialne Gołkowice 8 marzec 2020 r

 1. Przeżywamy  II Niedzielę Wielkiego Postu. Msze Św. o godz. 7.00; o godz.  8:00  (w Skrudzinie); 9:00, 10:05 ; Droga Krzyżowa  dla dzieci, 10:30; 12:00; o 16:00. Zapraszam na Drogi Krzyżowe i Gorzkie Żale.
 2. Dzisiaj modlimy się za wszystkie dziewczęta i kobiety i składamy najlepsze życzenia.
 3. Dziękujemy za ofiary składane na budowę kościoła, które są przeznaczone na posadzki  
 4. We wtorek  o 17.40 koronka i nowenna do Św. Antoniego.
 5. W środę  o 17.30: Godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 6. W czwartek modlimy się do Św. Rity
 7. W czwartek spotkanie dzieci klas trzecich przygotowujących się do pierwszej Spowiedzi i Komunii Świętej wraz z jednym z rodziców/  będą ustalane ważne rzeczy/, o godz. 17.00. Prosimy by dzieci i rodzice pozostali na Msze Św. 
 8. Droga Krzyżowa:  Kaplica w Skrudzinie: w piątek o godz.: 17.00  w niedziele  po Mszy Św. o godz.8.00 i w  Gołkowicach w piątek o godz. 18.00 i w niedzielę  Kalwaryjska Droga Krzyżowa po Mszy Św. o godz. 7.00.
 9. Gorzkie Żale: w Gołkowicach w niedziele: o godz. 12.00 i 16.00 i potem Msza Św..
 10. W kaplicy w Skrudzinie: 14.00 i po Gorzkich Żalach w Wielkim Poście Msza Św.
 11.  Dzisiaj i w przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary na  posadzki i inne prace przy nowym kościele. Bóg zapłać za zrozumienie i wszelka pomoc.
 12. W imieniu parafii dziękuję wszystkim za ofiary na kościół:
  1. Pewna rodzina z Gołkowic Dolnych  
  2. Osobom i rodzinom, które wpłacają na konto parafialne
  3.  wszystkim ofiarodawcom anonimowym.
 13. Wszystkim solenizantkom i solenizantom składamy najlepsze życzenia….
 14. Ksiądz proboszcz z całego dziękuje, w związku z imieninami Św. Kazimierza: za modlitwę, życzenia i różne prezenty/ telewizor/: Księżom, Siostrom Zakonnym, całemu Komitetowi Organizacyjnemu oraz osobom, które zorganizowały te imieninowe uroczystości;  wszystkim dzieciom, młodzieży, rodzinom, seniorom, stowarzyszeniom, grupom, służbie ołtarza, pracownikom, dyrekcjom szkół, chórowi, Zespołowi „ Spod Prehyby”;  sołtysom, OSP Gołkowice, przedstawicielom rad, wszystkim za wszelkie dobro.  Podziękowania za wiele wyświadczonego dobra  kieruje dla Państwa Marii i Henryka   i Angeliki i Grzegorza Klag, dla ich firmy „ ZACISZE” za wszelką pomoc – Bóg zapłać.
 15. Z okazji niedzieli palmowej wykonajmy palmy. Będzie konkurs z nagrodami: I miejsce= 500 zł II miejsce = 300 zł III miejsce = 200 zł i 30 miejsc z nagrodami.
 16. Poświęcenie i konkurs palm będzie również w kaplicy w Skrudzinie.
 17. W przyszłą niedzielę po Mszach Św. i po Gorzkich Żalach do puszek będą zbierane ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego. Grób Pański co roku wygląda bardzo pięknie i okazale dzięki Waszym ofiarom i pracy Sióstr. Bóg pałac za te ofiary.
 18. W sklepach są wystawione kosze Caritas i od piątku oraz sobotę,  w Biedronkach w Starym Sączu – Mostkach i przy rondzie Jana Pawła II będą zbierane różne rzeczy na święta. Wykonajmy dobry uczynek, pomóżmy tym, którzy tej pomocy potrzebują.
 19. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny.
 20. Można nabywać  baranki i świece – paschaliki  na stół wielkanocny.
 21. Spotkanie aspirantów w Gołkowicach we wtorek o godz. 17.00, w Skrudzinie w środę o godz. 16.00.
 22. Zapraszamy młodzież, również klas 7 i 8 by zapisywała się do KSM…….. spotkania są  w piątki po Mszy Św. wieczornej.
 23. Serdecznie zapraszamy na pielgrzymkę
 24. Zapowiedzi przedmałżeńskie są wywieszone na tablicy ogłoszeń