Ogłoszenia parafialne Gołkowice 26 grudzień 2019 r

1. Przeżywamy II dzień Świąt Bożego Narodzenia – Święto Św. Szczepana. Msze Św.: o 7.00, 8:00 (w Skrudzinie); 9:00, 10.30 i o 12:00. Po południu nie ma Nieszporów i Mszy Św. Dzisiaj jest poświęcenie owsa.
  2. Dzisiaj rozesłanie kolędników misyjnych: w kaplicy w Skrudzinie o godz. 8.00 w kościele w Gołkowicach o godz. 10.30. Przyjmijmy kolędników misyjnych szczerym sercem.
  3. Przeżywamy Oktawę po Bożym Narodzeniu.
  4. W piątek święto  Św. Jana Ewangelisty. Poświęcenie wina.
  5. W sobotę Święto Świętych Młodzianków
  6. W  niedzielę Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa
  7. Serdecznie dziękuje za przygotowania kościoła i kaplicy na święta, wykonanie szopek, pomoc przy strojeniu choinek: Siostrze  Witosławie, Siostrze przełożonej Donancji, Siostrze Nazarii, wszystkim siostrom,  Maria i Marian Zagórowski wraz z rodziną; Panu Marianowi Zagórowskiemu serdecznie dziękujemy za wykonanie nowej szopki do kaplicy w Skrudzinie;  Marek Dąbrowski, Rafał Konieczny, Marian Dąbrowski, Tadeusz Pierzga. Dziękujemy klerykom: Mateusz Witnik i Paweł Krzak. Młodzieży: Michał Witnik, Tomasz Zabrzański, Patryk Krzak, Michał Ogorzały. Dziękujemy Pani Kazimiera Kotas za siano do szopki. Liturgicznej Służbie Ołtarza, Organistom, Chórowi Parafialnemu.  Małgorzacie Banach – Zespołowi dziecięcemu  z Pod Prehyby, scholii oraz KSM. Wszystkim księżom,  osobom, które włożyły wiele trudu i pracy.
  8. Zapraszamy na bal charytatywny.
  9. Bóg zapłać za ofiary na kościół:
    1. Pewna osoba z Moszczenicy
    2. Pewna rodzina i firma z Gołkowic Dolnych
    3. Wszystkim ofiarodawcom anonimowym Bóg zapłać
  10. Kolęda –  wizyta duszpasterska:    tak jak była wyznaczona.