Ogłoszenia parafialne Gołkowice 26 grudzień 2019 r

 1. Przeżywamy II dzień Świąt Bożego Narodzenia – Święto Św. Szczepana. Msze Św.: o 7.00, 8:00 (w Skrudzinie); 9:00, 10.30 i o 12:00. Po południu nie ma Nieszporów i Mszy Św. Dzisiaj jest poświęcenie owsa.
 2. Dzisiaj rozesłanie kolędników misyjnych: w kaplicy w Skrudzinie o godz. 8.00 w kościele w Gołkowicach o godz. 10.30. Przyjmijmy kolędników misyjnych szczerym sercem.  
 3. Przeżywamy Oktawę po Bożym Narodzeniu.
 4. W piątek święto  Św. Jana Ewangelisty. Poświęcenie wina.
 5. W sobotę Święto Świętych Młodzianków
 6. W  niedzielę Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa
 7. Serdecznie dziękuje za przygotowania kościoła i kaplicy na święta, wykonanie szopek, pomoc przy strojeniu choinek: Siostrze  Witosławie, Siostrze przełożonej Donancji, Siostrze Nazarii, wszystkim siostrom,  Maria i Marian Zagórowski wraz z rodziną; Panu Marianowi Zagórowskiemu serdecznie dziękujemy za wykonanie nowej szopki do kaplicy w Skrudzinie;  Marek Dąbrowski, Rafał Konieczny, Marian Dąbrowski, Tadeusz Pierzga. Dziękujemy klerykom: Mateusz Witnik i Paweł Krzak. Młodzieży: Michał Witnik, Tomasz Zabrzański, Patryk Krzak, Michał Ogorzały. Dziękujemy Pani Kazimiera Kotas za siano do szopki. Liturgicznej Służbie Ołtarza, Organistom, Chórowi Parafialnemu.  Małgorzacie Banach – Zespołowi dziecięcemu  z Pod Prehyby, scholii oraz KSM. Wszystkim księżom,  osobom, które włożyły wiele trudu i pracy.
 8. Zapraszamy na bal charytatywny.
 9. Bóg zapłać za ofiary na kościół:
  1. Pewna osoba z Moszczenicy  
  2. Pewna rodzina i firma z Gołkowic Dolnych
  3. Wszystkim ofiarodawcom anonimowym Bóg zapłać
 10. Kolęda –  wizyta duszpasterska:    tak jak była wyznaczona.