Ogłoszenia parafialne Gołkowice 15 grudzień 2019 r

 1. Przeżywamy III Niedzielę Adwentu. „ Gaudete” – „Radujcie się w Panu”. Msze Św. o 6.30; 8:00 (w Skrudzinie); 9:00;10.30 i o 12:00.   Po południu o godz.14.50 /wcześniej/ Nieszpory i Msza Św.
 2. Bóg zapałać za ofiary na budowę kościoła.
 3. Dzisiaj jest kiermasz misyjny – zainteresujmy się kiermaszem, wspierajmy misje.
 4. Zapraszamy do udziału w Roratach.
 5. W poniedziałek  rozpoczyna się nowenna do Dzieciątka Jezus.
 6. We wtorek po Mszy Św. o godz. 16.00/Msza Św. jest wcześniej/  w Domu Weselnym „ZACISZE” Wigilia Parafialna serdecznie zapraszamy: grupy, stowarzyszenia, grupowych, obecnych i byłych, rady parafialne, sołtysów,  chór, przedstawicieli grup dziecięcych i młodzieżowych,  liturgicznej służby ołtarza.
 7.  W środę  o 17.30 Godzinki i nowenna do Matki Bożej.
 8. We  czwartek w naszej parafii Spowiedź Święta adwentowa: o godzinie 8.30 dodatkowa Msza Św. Spowiedź od 9.00 do 12.00 – pół godzinna przerwa od 10.00 do 10.30;  i od 14.00 do 17.00 – przerwa od 15.30 do 16.00. W kaplicy w Skrudzinie Spowiedź od 10.45 do 11.45. Zapraszamy wszystkich do skorzystania ze spowiedzi, by pięknie, owocnie przeżyć Wigilię i Święta. Zaproście swoich krewnych, rodziny.
 9. W czwartek Msza Św. wieczorem godzinę wcześniej o godz. 17.00.
 10. W czwartek modlitwy do Świętej Rity.
 11. Z całego serca dziękujemy Caritas Parafialnemu, Szkolnemu Kołu Caritas, młodzieży, rodzicom, Ks. Katechecie Andrzejowi, Panie Dyrektor Renacie Burchel, nauczycielom. Osobom z Caritas Parafialnego, rodzicom i wszystkim którzy organizowali akcję zbierania żywności, tym, którzy składali różne produkty – na pomoc dla osób i rodzin potrzebujących – to adwentowy uczynek. Dziękujemy właścicielom sklepów, firm; „Zacisze:; :Raj”; Fermie Drobiu;  Prosponie;  Dziękujemy za rozdanie tej żywności – wielu osobom, które ofiarowały swój trud Caritas Parafialnemu; SZKC… KSM – wykonanie stroików; za wszelką pomoc. Wszystkim sponsorom i wszystkim za wszelkie dobro – Bóg zapłać.
 12.  W sobotę od godz. 10.30 na plebani będą rozdawane rzeczy na święta. Jeżeli ktoś jest potrzebujący niech się zgłosi. Zainteresujmy się sąsiadami osobami potrzebującymi, znajomymi, zgłośmy ich potrzeby. Bardzo prosimy o podjeżdżanie i zabieranie produktów dla siebie i innych.
 13. Serdecznie zapraszamy na bal charytatywny: 1 lutego 2020 roku i na Dzień Seniora – 2 lutego 2020  roku. Obydwie uroczystości będą się odbywać w Domu Weselnym „ ZACISZE”.
 14. Bóg zapłać za ofiary na kościół:
  1. Organistom: Panu Stanisławowi Adamczyk i Panu Pawłowi Kozieńskiemu.
  2. pewnej osobie z Kadczy
  3. Wszystkim ofiarodawcom anonimowym i tym, którzy wpłacili ofiary na konto parafialne  Bóg zapłać.
 15. Organiści  składają podziękowania za miłe przyjęcie w domach, mieszkaniach i za złożone ofiary. Bóg zapłać.
 16. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny   i inne.
 17. Nabywajmy świece na stół wigilijny
 18.  W ciągu całego tygodnia i w przyszłą niedzielę można i trzeba nabyć kalendarz naszej parafii. W kalendarzu są podane uroczystości związane z nasza parafialna wspólnota., cena 10 zł. Dochód z kalendarza jest przeznaczony na budowę nowego kościoła.
 19. Przygotujmy groby naszych bliskich, cmentarz na święta.
 20. Zostały uruchomione nowe toalety, które znajduję się w budynku gospodarczym. Bardzo prosimy, aby szanować, zostawiać czystość, porządek, zamykać drzwi pomieszczenia są ogrzewane. Dziękujemy Panom: Rafałowi Konieczny i Marek Dąbrowski za wykonywanie wielu prac.
 21. Próba scholii w sobotę o godzinie 10.00 na wikarówce.