Ogłoszenia parafialne Gołkowice 1 marzec 2020 r

1. Przeżywamy I Niedzielę Wielkiego Postu. Niedziela adoracyjna. Msze Św. o godz. 7.00; o godz. 8:00 (w Skrudzinie); 9:00, 10:05 ; Droga Krzyżowa dla dzieci, 10:30 i 12:00 ; o 16:00. Zapraszam na Drogi Krzyżowe i Gorzkie Żale. Dzisiaj przeżywamy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych.
  2. Dzisiaj zmiana tajemnic. Ze względu na drogi krzyżowe tej zmiany dokonajmy w własnym zakresie.
  3. Dziękujemy za ofiary składane na budowę kościoła.
  4. We wtorek o 17.40 koronka i nowenna do Św. Antoniego.
  5. W środę o 17.30: Godzinki i nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. W środę oddajemy cześć Świętemu Kazimierzowi.
  7. W czwartek Spowiedź Święta przed I Piątkiem od godz. 15.00 z półgodzinna przerwą o 16.00. Zapraszamy do skorzystania ze spowiedzi.
  8. W czwartek godzina Święta od 17.00, modlimy się do Św. Rity
  9. W tym tygodniu przeżywamy Pierwszy Piątek miesiąca. Kapłani do chorych pojadą od 8.00. W piątek wspierajmy duchowo i materialnie misje święte.
  10. Przeżywamy Pierwszą Sobotę miesiąca. Od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, adoracja, medytacja, różaniec i Msza Święta.
  11. Droga Krzyżowa: Kaplica w Skrudzinie: w piątek o godz.: 17.00 w niedziele po Mszy Św. o godz.8.00 i w Gołkowicach w piątek o godz. 18.00 i w niedzielę Kalwaryjska Droga Krzyżowa po Mszy Św. o godz. 7.00.
  12. Gorzkie Żale: w Gołkowicach w niedziele: o godz. 12.00 i 16.00 i potem Msza Św..
  13. W kaplicy w Skrudzinie: 14.00 i po Gorzkich Żalach w Wielkim Poście Msza Św.
  14. W przyszłą niedzielę składka na budowę nowego kościoła . Dziękuję za wszystkie ofiary na ten cel.
  15. Dzisiaj i w przyszłą niedzielę będą zbierane ofiary na posadzki i inne prace przy nowym kościele. Bóg zapłać za zrozumienie i wszelka pomoc.
  16. W imieniu parafii dziękuję wszystkim za ofiary na kościół:
    1. Pewna rodzina z Gołkowic Dolnych i Górnych
    2. Osobom i rodzinom, które wpłacają na konto parafialne
    3. wszystkim ofiarodawcom anonimowym.
  17. Wszystkim solenizantkom i solenizantom składamy najlepsze życzenia….
  18. Z okazji niedzieli palmowej wykonajmy palmy. Będzie konkurs z nagrodami: I miejsce= 500 zł II miejsce = 300 zł III miejsce = 200 zł i 30 miejsc z nagrodami.
  19. Poświęcenie i konkurs palm będzie również w kaplicy w Skrudzinie.
  20. W intencji + Śp. Stanisława Maśko z Gołkowic Dolnych zostanie odprawionych 15 Mszy Św. od uczestników pogrzebu
  21. Zapowiedzi przedmałżeńskie
  22. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny. Niedziela, Promyczek Dobra.
  23. Można nabywać baranki i świece – paschaliki na stół wielkanocny.
  24. Ukazał się kolejny numer echa parafialnego, / w echu jest plan rekolekcji i wiele innych informacji. Dziękujemy Redakcji za przygotowanie i wydanie tego numeru. Bóg zapłać.
  25. Na tablicach ogłoszeń znajduje się ogłoszenie o Ekstremalnej Drodze Krzyżowej.
  26. Na stronie internetowej i tablicach ogłoszeń są informacje przewodniczącego Episkopatu Polski i ministra zdrowia.
  27. Próba scholii w sobotę o godzinie 10.00.