Ogłoszenia parafialne 8 wrzesień 2019

 1. Przeżywamy XXIII  Niedziela – Uroczystość Narodzenia NMP – Matki Bożej Siewnej.  Msze Św. jak w każdą niedzielę.  Po południu o godz. 14.50/wcześniej/  Nieszpory i Msza Św.
 2. Dzisiaj rozpoczynamy katechezę dla dzieci o godz. 10.15 – prosimy, aby dzisiaj na katechezę dzieci przyniosły plecaki i przybory szkolne do poświęcenia. Poświęcenie ziarna.
 3. Dzisiaj o godz. 13.30, na plebani spotkanie Rady Parafialnej i Rady Ekonomicznej.
 4. Dziękujemy za ofiary składane dzisiaj budowę nowego kościoła. Bóg zapłać za ofiary.
 5. We wtorek o 17.40 koronka i nowenna do Św. Antoniego. Od wtorku rozpoczynają się Msze Św. w kaplicy u Sióstr o godz. 6.30. Zapraszamy na Msze Św. w kaplicy u Sióstr.
 6. W środę Godzinki i nowenna do MBNP.
 7. W czwartek modlitwy do Świętej Roty.
 8. W piątek nabożeństwo Fatimskie. O godz. 17.30 różaniec. Prosimy, aby różaniec poprowadziło Koło Radia Maryja. O 18.00 Msza Św. i procesja z lampionami. Serdecznie zapraszamy, aby prosić MB Fatimską o potrzebne łaski.
 9. W sobotę Święto Podwyższenia Krzyża .
 10. W przyszłą niedzielę uroczystości patriotyczne na Prehybie po krzyżem koło krzesła Św. Kingi o godz. 14.00. Zachowajmy ostrożność. Do godz. 16.00 wyjeżdżamy tylko do góry po 16.00 będzie można zjeżdżać w dół. Serdecznie zapraszamy. Po Mszy Św. Firma „Raj” Kinga i Andrzej Stawiarski będą nas częstować wiejskimi kołaczami. Po uroczystościach zapraszamy na Prehybę.
 11. Przyszła niedziela to niedziela środków społecznego przekazu.
 12. W przyszłą niedzielę zapraszamy dzieci na katechezę o 10.15.
 13. Konkurs różańców: odbędzie się konkurs różańców – 30 miejsc nagrodzonych. Wykonane  różańce składajmy w zakrystiach do 5 października. Konkurs będzie osobno w Gołkowicach i w Skrudzinie.  
 14.  Wszystkim solenizantkom i solenizantom składamy najlepsze życzenia.
 15. W związku z uroczystościami na Prehybie w przyszłą niedzielę, przesunęliśmy zbieranie ofiar. Ofiary na budowę kościoła będziemy zbierać 22 i 29 września .
 16.  W niedziele: 22 i 29 września  odbędzie się zbiórka ofiar na  spłacenie do końca malowania, tynków akustycznych, zadatek na posadzkę i wielu różnych prac w nowym kościele. Gorąco prosimy o wsparcie i pomoc. Przedstawicieli rad i osób , które zbierają te fundusze prosimy o zabranie list i przekazów. Bóg zapłać za zrozumienie i wszelką pomoc, wszelkie dobro. …………kartka .
 17. Uprzejmie prosimy rodziców, aby zachęcili dzieci, żeby się zapisywali do grona aspirantów, ministrantów i lektorów, DSM, Bractwa Dzieciątka Jezus. Spotkanie aspirantów mi ministrantów w Gołkowicach we wtorek o godz. 17.00 na salce. Lektorów we wtorek po Mszy Św. W kaplicy w Skrudzinie spotkanie aspirantów, ministrantów, lektorów w środę o godz. 16.00. 
 18. Dzisiaj o godz. 14.30 przy orliku jest piknik . Będzie bardzo dużo różnych atrakcji. Zapraszamy dzieci z całej parafii.
 19. Informacje o zebraniach wiejskich………………………
 20. Zapowiedzi przedmałżeńskie ………patrz kartka…………
 21. Dziękujemy za ofiary na kościół:
  1. Ksiądz Kazimierz Górz – nasz rodak
  2. Siostry Karmelitanki Dzieciątka Jezus z Gołkowic
  3. Koza Maria – Gołkowice Górne
  4. Lucyna i Marek Zaremba – Gołkowice Dolne
  5. Narzeczeni: Alicja Rajska i Adam Lorek
  6. Narzeczeni: Justyna Trzepak i Stanisław Ciuła
  7. Ofiarodawcom, którzy wpłacili ofiary na konto i anonimowym. Bóg zapłać.
 22. Przy wyjściu z kościoła można nabyć gazety: Gość Niedzielny; Niedziela, Promyczek Dobra i Mały Promyczek Dobra oraz książkowe kalendarze rolnicze w cenie 25 zł.
 23. Ks. Kazimierz Górz odprawi 30 Mszy Św. są wypisane na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej